Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 hdi r.v.1999


honzyh

Recommended Posts

Ahojte.Právě jsem se stal majitelem tohoto kombíku.Má najeto 280tkm a stál mě 110tkč.Zatím se mě zdálo že vše je o.k.až na pár věcí.Napíšu je sem a snad mi někdo poradí.Při jízdě mi bliká na přístrojovce airbag-nevím proč.Nějak mi to nevadí,ale blikat by nemusel.:)Dále pak celkem vážná věc je ta že při rozvícení světel mi svítí jen parkovačky a ani za boha nesvítí potkávací.Co stím?Mám auto teprve pár hodin tak se omlouvám že už tak otravuju.Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s přepínačem?Jo a ještě jedna otázka-když auto vypínám tak se tak nějak otřese.Nevím jestli je to normální-naftu mám poprvé.Jinak sem jel z Brna do Zlína a zdá se mi že se ručička palivoměru skoro nepohla.To má vážně tak malou spotřebu?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s přepínačem?Jo a ještě jedna otázka-když auto vypínám tak se tak nějak otřese.Nevím jestli je to normální-naftu mám poprvé.Jinak sem jel z Brna do Zlína a zdá se mi že se ručička palivoměru skoro nepohla.To má vážně tak malou spotřebu?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Airbagy: může být špatný kontakt pod sedadlem, nebo může být urvaný "převaděč" struna pod volantem (včera jsem to měl, na 406).

Světla: může být špatný přepínač světel, možná pojistky?

Spotřeba je malá, ale raději to prověř - naber plnou, spotřeba je pod 7 litrů určitě a objem nádrže asi 70 litrů, tak jezdi podle tachometru, tak 600 km ujedeš určitě.

Otřesení při vypnutí: taky se mi třese. Zkontroluj silentbloky, případně (prý) vstřiky (to jsem jenom slyšel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...