Přejít na obsah
honzyh

406 hdi r.v.1999

Recommended Posts

Ahojte.Právě jsem se stal majitelem tohoto kombíku.Má najeto 280tkm a stál mě 110tkč.Zatím se mě zdálo že vše je o.k.až na pár věcí.Napíšu je sem a snad mi někdo poradí.Při jízdě mi bliká na přístrojovce airbag-nevím proč.Nějak mi to nevadí,ale blikat by nemusel.:)Dále pak celkem vážná věc je ta že při rozvícení světel mi svítí jen parkovačky a ani za boha nesvítí potkávací.Co stím?Mám auto teprve pár hodin tak se omlouvám že už tak otravuju.Díky za odpovědi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Co s přepínačem?Jo a ještě jedna otázka-když auto vypínám tak se tak nějak otřese.Nevím jestli je to normální-naftu mám poprvé.Jinak sem jel z Brna do Zlína a zdá se mi že se ručička palivoměru skoro nepohla.To má vážně tak malou spotřebu?Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co s přepínačem?Jo a ještě jedna otázka-když auto vypínám tak se tak nějak otřese.Nevím jestli je to normální-naftu mám poprvé.Jinak sem jel z Brna do Zlína a zdá se mi že se ručička palivoměru skoro nepohla.To má vážně tak malou spotřebu?Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Airbagy: může být špatný kontakt pod sedadlem, nebo může být urvaný "převaděč" struna pod volantem (včera jsem to měl, na 406).

Světla: může být špatný přepínač světel, možná pojistky?

Spotřeba je malá, ale raději to prověř - naber plnou, spotřeba je pod 7 litrů určitě a objem nádrže asi 70 litrů, tak jezdi podle tachometru, tak 600 km ujedeš určitě.

Otřesení při vypnutí: taky se mi třese. Zkontroluj silentbloky, případně (prý) vstřiky (to jsem jenom slyšel).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem mrkl na ty světla a obě pokávačky byly špatné-divné.Mám jen jednu tak jsem ji vyměnil a stejně svítí pořád jen parkovačky.Čím to může být?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: honzyh

Tak jsem mrkl na ty světla a obě pokávačky byly špatné-divné.Mám jen jednu tak jsem ji vyměnil a stejně svítí pořád jen parkovačky.Čím to může být?

a proud do nich jde nebo ne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku