Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak projet křížovatkou?


M.a.R.i

Recommended Posts

Původně zaslal: M.a.R.i

Už se s tím pomalu smiřuje, HUURÁÁ :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:super:super:roker

Jen abys za "odměnu" nebyl bez večeře :mrk ..............do konce týdne ............... příšťího

[upravil dne 27.10.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Máma se to učila v autoškole tak, jak říká, změna tohoto pravidla nastala někdy koncem 70. let.

PS: já jsem dělal první řidičák v r. 72:D

[upravil dne 27.10.2007 P607Olda]

Že by známá vyhláška číslo 100/1975Sb. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Jestli tak tvoje mamka jezdí tak to musí jezdit nějakým Caterpillarem nebo něčím jiným co má vpředu radlicu,že to ještě nerozflákala..:myslim:myslim:D

ee, tím ne. Ale když sem byl menší,tak jí bylo zajímavý pozorovat při řízení. Většinou telefonovala, do toho pila caffee z benzínky, kouřila a řadila :super, někdy se při tom stačila i nalíčit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: KoudaK

Jestli tak tvoje mamka jezdí tak to musí jezdit nějakým Caterpillarem nebo něčím jiným co má vpředu radlicu,že to ještě nerozflákala..:myslim:myslim:D

ee, tím ne. Ale když sem byl menší,tak jí bylo zajímavý pozorovat při řízení. Většinou telefonovala, do toho pila caffee z benzínky, kouřila a řadila :super, někdy se při tom stačila i nalíčit :)

To jsou ti, co nemají nehodu. Předpisy neznají a jezdí dobře. Kdysi se mě malé děti ptaly, kdo má na křižovatce přednost, a jak to všichni poznají? Odpověděl jsem, že přednost má ten, kdo má víc rozzuřený pohled:P a tak si to myslím dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: P607Olda

Máma se to učila v autoškole tak, jak říká, změna tohoto pravidla nastala někdy koncem 70. let.

PS: já jsem dělal první řidičák v r. 72:D

[upravil dne 27.10.2007 P607Olda]

Že by známá vyhláška číslo 100/1975Sb. :myslim

Já dělal první v r. 75 a to myslím byla ještě 80-ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Kurt

V roce 75? A to ještě běhal před autem ten běžec s červeným praporkem, nebo už byl zrušenej? :D:aut

ts, ts, ts, sem to nepochopil :D

Všim sis rejpale, že Olda ještě o TŘI roky dřív :mrk:P

Všiml. Toho jsem se chtěl zeptat, zda bylo součástí výcviku i napojení koně. ;):mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Napojení Pionýra.:potlesk

Jo a jezdily Spartaky a Oktávky a Feldy, úplnej starej Řím.

[upravil dne 27.10.2007 P607Olda]

Pionýra jsem měl taky - jednadvacítku. Ačkoliv papíry na něj jsem dělal na zahraničním stroji značky Simson (na auto pak ve Favoritu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Napojení Pionýra.:potlesk

Jo a jezdily Spartaky a Oktávky a Feldy, úplnej starej Řím.

[upravil dne 27.10.2007 P607Olda]

Přiznejme si to, bylo to v době, kdy bylo mrtvý moře ještě marod a Šemík byl hříbě :D

BTW: jsem tenkrát nechápal, jak někdo může dát za litr supru celých pět korun. Když jsem si k bůru přidal ještě desetník, měl jsem na TŘI piva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...