Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startování přes kabely.


uulik

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Hlavně je v tom návodu, že se maj ty auta propojit při vypnutém motoru, a pak teprve to pomocné nastartovat. To je docela dobrá cesta k tomu, jak neodjet s ani jedním autem :)

tak presne tohle bych nikdy neudelal, vzdy mam nakopnuto kdyz nekoho startuju a pokud je to neco silnejsiho 2.5 a pod tak drzim motor na cca 2t ot/min. vzpominam si kdyz sem kdysidavne jeste s feldou 1.3 startoval kolegu se 124 s 2.5 litrovym atmosferickym dieselem, napojili sme auta, ja tam hodil neco pres 2t a dali sme cigaro, pak to slo s tou malou chrchlou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: oddie

Hlavně je v tom návodu, že se maj ty auta propojit při vypnutém motoru, a pak teprve to pomocné nastartovat. To je docela dobrá cesta k tomu, jak neodjet s ani jedním autem :)

tak presne tohle bych nikdy neudelal, vzdy mam nakopnuto kdyz nekoho startuju a pokud je to neco silnejsiho 2.5 a pod tak drzim motor na cca 2t ot/min. vzpominam si kdyz sem kdysidavne jeste s feldou 1.3 startoval kolegu se 124 s 2.5 litrovym atmosferickym dieselem, napojili sme auta, ja tam hodil neco pres 2t a dali sme cigaro, pak to slo s tou malou chrchlou:D

duležita je i sila startovacich kabelů , s 200A kabely 2,5 litr v naftě nenatočite ani s dobrou 74Ah baterii.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Hlavně je v tom návodu, že se maj ty auta propojit při vypnutém motoru, a pak teprve to pomocné nastartovat. To je docela dobrá cesta k tomu, jak neodjet s ani jedním autem :)

Parádní postřeh:super:super:super, je to pěkná blbost, to by jedna baterka vycucla tu druhou a bylo by hotovo hned:D.

:myslim:myslimAsi mysleli vypnutý zapalování toho druhýho auta a nějak se do toho zamotali.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 roky později...

favo asi v pohode ja jsem se snazil nastartovat jednou v zime uplne vystaveneho BMW nejakej 4 litr a ani rana ale oni nechali nekolik dni pustenou lampicku. A jednou jsem startoval s Daewoo Tico - Polo 1,9D v Polu ta baterka jsete otocila se starterem ale jen tak tak a kdyz jsem to napojil a chtel startovat tak Tico chciplo :D Byl jsem sam tak jsem musel jet Ticem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...