Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

duplex


čakom

Recommended Posts

mno, se zvukem to zahejbe slušně :). Když couvam do garáže tak tam vibruje skleněná výplň almary :)

OK406: 3,0 V6 to bohužel není, ale co už. :D

BoneDaddy: Díky, to potěší :)

edit: kdyžtak dneska vfotím jak to vypadá zespoda, ale nic světobornýho to není (jako to coupe, akorát hranatý) :)

[upravil dne 29.10.2007 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Ja jsem tam tlumic dal, sice neni stejny jako origo a kouri to z nej o trochu vic, ale az ten origo upadne, tak tam dam stejny jako jsem pridaval a bude to :super

kdybys nedal tlumic na pravou stranu, tak bys ho mohl zrovna vyhodit i z te leve casti. Ale me to pak pripadne jak duplex co je na kdejakem kadedu a fanosovi, ze si od zadniho tlumice podel narazniku natahne trubku na zadni stranu a to se mi teda nelibi :bojim snazim se to udelat tak, jak by to bylo udelane z fabriky, kdyby to delali..

Jen asi blbý dotaz, co STK a emise???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Jen asi blbý dotaz, co STK a emise???????

No to neni blbej dotaz...

Ale když to některý auta mají originál, tak si na ME museji nějak poradit.

Jde asi jen o ty emise, jak to změřit... :nevim

Na STK jim to vadit nebude, teda pokud zrovna nebudou na jisto vědět, že třeba 406 1,6 má mít "jeden výfuk"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, taky by mě zajímala závislost typu použitého tlumiče na průběhu výkonu a točivého momentu!

Kdybych věděl, že to je ku prospěchu věci, jdu do toho hned, ale bohužel stále zvažuji!!!

Jinak původní výfuk mi už asi dlouho nevydrží...i když jsem ho po obvodu stočil a ovařil 2 mm plechem...:aut

Jinak asi nahradím nějakým pseudo nerez tlumičem nebo remusákem nebo laytingem (otec ho má už 6 let a drží).

Sjou za dobré ceny avydrží, ale nelíbí se mi vyšší hladina hluku vevnitř auta!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
Původně zaslal: Kekros

já můžu zatim jen tiše závidět, máte to všichni moc pěkný :potlesk

Qweer : a povedlo se jo ?

no myslím že jo nakonec to dopadlo tak,že mám od svodů jen trubku a na konci spotrovní rychloprůchozí výfuk,tzn,že kat je fuč, střeďák taky fuč....už je tam jen kus trubky ;) ale zvuk myslím že dobrý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

Původně zaslal: Kekros

já můžu zatim jen tiše závidět, máte to všichni moc pěkný :potlesk

Qweer : a povedlo se jo ?

no myslím že jo nakonec to dopadlo tak,že mám od svodů jen trubku a na konci spotrovní rychloprůchozí výfuk,tzn,že kat je fuč, střeďák taky fuč....už je tam jen kus trubky ;) ale zvuk myslím že dobrý

no to tady jezdí jedna corvetta a ta má asi taky jen svody od výfuku, ale je to děsnej rachot :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...