Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaká je 607 2,7 Hdi?


tomko222

Recommended Posts

Já tuhle motorizaci nemám a asi nikdy mít nebudu, ale řídil jsem tuto motorizaci - jak jsme byli na Štiříně. Jelo to fakt dobře, nerovnost vozovky jsme téměř nepocit'ovali...

Ani jsme si nevšimli, že jedeme 200...

Málo o ní zde:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

taky čím dal víc přemýšlím o 607 tak rok 2002.Ze zavodů jsem už vyrost,tak hledám spíš pohodlí.Nevím,ale jak si stojí ve spolehlivosti,myslím spíš elektriku.Mate někdo nějaké postřehy z vaší kárky,co vam sedí a co ne? Co ceny podvozku,za jakou cenu se dá udržovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Co som zistoval aku to ma spotrebu od ludi co to maju tak ta sa pohybuje okolo 8 az 8.5 ked to nenahanas viac ako 150km/h. A tenco mal predtym 2.2 a presielna 2.7 povedal ze nikdy viac 2.2 a to zdoraznil. Samozrejme zalezi na tom ako sajazdi.

A teraz otazka:udajne automat ma vyssiu spotrebu cca o 1liter. Da sa spotreba zredukovat o ten 1 liter tym ze budes jazdit na tiptroniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Milhaus65

Původně zaslal: Ajdamek

Dynamika špatná, spotřeba kolem 8, zvuk strašnej. Jedině V6 ;)

Špatná dynamika ? 2,7 HDi je V6

jsem myslel benzín :)

benzín jedině, ale 2,7HDI je taky V6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: Honzasss

cus prosim vas potreboval bych zjistit kolik km ujede priblizne peugeot 607 2.2..hdi na plnou nadrz???a jestli je pravda ze objem nadrze je 80litru?Diky moc

Nádrž je na 80l.

Náš automat po dálnici a s často zaplým tempomatem při 130km/h ujede 1100km (pak ale při zbývajících 50 km do prázdné nádrže přestane ukazovat počítadlo zbývajících km:D:D), po okreskách asi 900km, ale nešlapem mu na krk....pokud by byla těžká noha na plynu, jízda po dálnici nepovolenou rychlostí:D:D a rozjezd z křižovatek s nohou na podlaze, tak spotřeba razantně roste.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...