Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 a LPG Vialle


Honzin

Recommended Posts

zajimave, zatim jsem tuto informaci nikde nezaznamenal. Jeste by me zajimalo jak to bude s technickou podporou tech 10 let starych zarizeni, ktera se v tech 406kach dovezenych pred 5 az 7 roky nejvice vyskytuji.

Jinak zajimavy je precist si sekci historie, docela jsem si zavzpominal a zaroven si uvedomil, jak moc jsme byli pozadu oproti zapadu, jak pisou koncem 80tych let uz vyvijeli vstrikovani kapalneho plynu aby splnovali emisni normy a k nam se zacaly tenkrat nacerno dovazet italska zarizeni, ktery dodavaly pres smesovac umisteny v sani (nekdy to nebyl ani ten smesovac, byla to jen obycejna trubicka strcena do karburatoru :D ) plynny LPG z 10kg PB lahve umisteny v kufru a kdyz dosel na ceste plyn, tak se mezi polema vymenila prazdna lahev za plnou a jelo se dal :D

JOO to byly pionyrsky doby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem se ptal tak servisovatelné to celkem je, problém je v ceně náhradních dílů, to jsou láce.

Jinak jak popisuješ ty pionýrské doby - tak to mě něco říká. Svůj první plyn do Š105 jsem taky nemontoval, no zrovna dle předpisů:italský střeva, česká bomba zebraná od šporáku a jelo se. S tou výměnou v poli je to úplně přesné, akorád nepřed jsi vyndal bombu z kufru za sedáky, hodil ji na stojáka aby vyteklo vše, zamaskoval svetrem proti policajtům a pak po 10km je přehodil.....:mrk:mrk no jak to tak popisuji tak se za to dnes už i stydím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Co jsem se ptal tak servisovatelné to celkem je, problém je v ceně náhradních dílů, to jsou láce.

Jinak jak popisuješ ty pionýrské doby - tak to mě něco říká. Svůj první plyn do Š105 jsem taky nemontoval, no zrovna dle předpisů:italský střeva, česká bomba zebraná od šporáku a jelo se. S tou výměnou v poli je to úplně přesné, akorád nepřed jsi vyndal bombu z kufru za sedáky, hodil ji na stojáka aby vyteklo vše, zamaskoval svetrem proti policajtům a pak po 10km je přehodil.....:mrk:mrk no jak to tak popisuji tak se za to dnes už i stydím.

hehe :D presny ;) BTW jeste z dob Lady 1500 mam doma asi 6 10kg PB lahvi, tak kdyby nekdo mel zajem ;):D:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...