Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blbý dny....


KaizerSose

Recommended Posts

Tak jsem si neska udělal takovej pěknej vílet.. Pežotek neblbnul takže jsem mu mohl pěkně nakládat.. tak jsem se tak projíždel v okolí sokolova... no a pak jsem se rozhodnul že se kouknu do lokte... :( no.. byla to chyba.. jel jsem přez jednu vesničku.. předemnou fauvéčko nějaký to cady nebo co no.. a před jednou zatáčkou v protisměru přijížděli dvě auta.. první odbočovalo přez můj a toho fauvéčka pruh.. no a druhý tak jako normálně přibrzdovalo jak se nám \"oboum\" mě a fauvéčku zdálo.. no a ve chvíli kdy fauvé projíždělo okolo toho prvního auta tak to druhý auto v protisměru na to šláplo... no tak fauvéčko rosekalo fiestu se 4ma lidma no a já už jsem se jen klouzal po navlhlé vozovce a přemlouval mího pežotka 205 1,6 gti aby to ubrzdil... no :) a neubrzdil :D:mad::mad: no nebylo toho moc jen jedno světlo, spoiler, nárazník, jeden blatník, mlhovky, haufna a chčije voda... no nebylo by to tak strašný pojistku to má, technickou taky, jedna doprvaní nehoda bez mého zavinění... no ale je v tom jinek problém.. radši si ho zatim nechám pro sebe každopádně jestli to v pondělí dobře dopadne tak se vožeru jak sviň a pak vám napíšu ten zbytek :) jen doufám že to klapne.. protože lidi jestli ne tak se zblázdnim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jako jedna nehoda to může být posuzováno.. ovšem bezpečná vzdálenost.. jestli jsi říkal, že jsi jel přes vesnici... 50 ... no, nevím.

Něco mi říká, že ten co narazí zezadu, je vždycky vinen ..

nicméně hodně štěstí s pojiš?ovnou

P.S:: Jak to dopadlo s těma 4ma ve fiestě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic moc to s nima nedopadlo... jeden měl utžený ucho a byli docela dobře potlučený ale jinak pohoda :)

no jinak doufám že to uznaj jako jednu nehodu a že to pojiš?ovna zaplatí... nedalo se to.. vozovka byla mokrá a vzdálenost sem udržoval ! jestli mi to ty mrdky neuznaj tak je tam rozkopu :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kukam že tak jak se nam púomalu začala hlasit zima tak je cim dal vic peugeotu rozbitejch. Nic si z toho nedělejte ja to měl pčed rokem uplně stejny. A koukam že to je každej rok v tyhle době uplně stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...