Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG, sání. Kam s ním?


M.a.R.i

Recommended Posts

Mám v autě namontováno LPG, násos na vzduch který vede k levému světlu nad chladič mám vyndáný, neboť jinak motor nešlape jak má. Při provozu LPG nemá jít náporový vzduch do motoru. Ale zase se mi moc nelíbí,že motor nasává ohřátý,tak bych chtěl násos umístit někam jinam. Ale kam? U levého světla mám ohřívač plynu,takže je tam taky dost teplý vzduch. A vést násos až k pravému světlu se mi moc nechce. Násos by musel být dost dlouhý a táke zahnutý, možná by to nevadilo. No nevím. Rád si nechám poradit. Už někdo řešil něco podobného? Když bych nakonec násos umístil k pravému světlu,tak čím násos zaizolovat,aby se vzduch neohříval od motoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasně,ale jde mi o to,jestli na to nebude mít vliv,to že bude třeba přes metr dlouhá a bude dost zahlá,aby se k motoru dostával dostatek vzduchu a nešel tam s větším "odporem" ,aby se to spíš negativně neprojevilo na spotřebě či výkonu. A pokud už někdo něco takového dělal na 405,tak proč bych to zbytečně zkoušel,pokud už to někdo má ozkoušené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...