Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám podnájem v Praze ............


Petr 406 red

Recommended Posts

Původně zaslal: MirasCC

Žádnej konkrétní tip na podnájem nemám, musíš hledat ;) spolubydlici.cz, bydleni.cz, ... Dost záleží kde by se ti to hodilo.

Kdyby si byl fakt v krizi, můžu tě na nějakou krátkou dobu ubytovat u sebe v pokoji ;)

Nebo třeba v garáži... :D

Když Petr děkuje za každou nabídku :-)

Petr 406 red: Na koleje zapomeň, spíš hledej něco na okraji Prahy, třeba já bydlím na okraji Prahy ale do centra se dostanu za 30 minut MHD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Žádnej konkrétní tip na podnájem nemám, musíš hledat ;) spolubydlici.cz, bydleni.cz, ... Dost záleží kde by se ti to hodilo.

Kdyby si byl fakt v krizi, můžu tě na nějakou krátkou dobu ubytovat u sebe v pokoji ;)

Dekuju

Ja se podívám na ten net.

Jako v pohodě v krizi nejsem jen už mě nebaví jezdit denně do prahy a zpátky.

Ale moc díky. :super máš to u mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: MirasCC

Žádnej konkrétní tip na podnájem nemám, musíš hledat ;) spolubydlici.cz, bydleni.cz, ... Dost záleží kde by se ti to hodilo.

Kdyby si byl fakt v krizi, můžu tě na nějakou krátkou dobu ubytovat u sebe v pokoji ;)

Nebo třeba v garáži... :D

Když Petr děkuje za každou nabídku :-)

Petr 406 red: Na koleje zapomeň, spíš hledej něco na okraji Prahy, třeba já bydlím na okraji Prahy ale do centra se dostanu za 30 minut MHD...

Kolej nechci to ani náhodou

Hledám nějaký byt a v tom pokoj. Tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za takovej obyč samostatnej pokoj počítej 5 litrů minimálně. Ale ať projedeš kolik projedeš, nedivím se, že bys radši bydlel v místě, věčný cestování je zabijárna. Kam dojíždíš? Aspoň nějak rozumně z tvý strany, nebo ještě cestuješ napříč přes Prahu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Za takovej obyč samostatnej pokoj počítej 5 litrů minimálně. Ale ať projedeš kolik projedeš, nedivím se, že bys radši bydlel v místě, věčný cestování je zabijárna. Kam dojíždíš? Aspoň nějak rozumně z tvý strany, nebo ještě cestuješ napříč přes Prahu?

No jezdím z Plzně ( Rokycan ) do Prahy 4 Chodov a pak zase zpátky. Jezdit přes 200 km denně je fakt děs. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

No jezdím z Plzně ( Rokycan ) do Prahy 4 Chodov a pak zase zpátky. Jezdit přes 200 km denně je fakt děs. :(

Tak to máš aspoň relativně kolem Prahy, lepší jak nějaký centrum. To by pak bylo lepší auto odstavit na kraji a jet městskou :)

Myslím že na Chodově by se mohlo nechat něco sehnat. Nebo aspoň někde na P4, tam toho bejvá docela dost. Pokud tě to netlačí, můžeš aspoň v klidu vybírat, což je výhoda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: MirasCC

Za takovej obyč samostatnej pokoj počítej 5 litrů minimálně. Ale ať projedeš kolik projedeš, nedivím se, že bys radši bydlel v místě, věčný cestování je zabijárna. Kam dojíždíš? Aspoň nějak rozumně z tvý strany, nebo ještě cestuješ napříč přes Prahu?

No jezdím z Plzně ( Rokycan ) do Prahy 4 Chodov a pak zase zpátky. Jezdit přes 200 km denně je fakt děs. :(

tam kde pracuješ se hlasilo o zaměstnani dost mych kamaradu a vždy řikali že jim nabizeli ubytování.Asi to neni teda tak růžové jak povidali . :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Z Rokycan na Chodov, to je ještě v klidu. Za 5 tis to bude pěkná kuča...

5 sem myslel za pokoj. V nějaký 3+1 to tak zhruba vychází. A nemusí to bejt vůbec špatný ;) Garsonka bude krapet jinde, nejlevnější tak kolem 8mi. Ale osobně bych do garsonky nešel, lezla by mi na palici ta samota. I když zas někdy radši bydlet sám, jak s někým kdo ti poleze na nervy :) Záleží na osobních preferencích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: oddie

Z Rokycan na Chodov, to je ještě v klidu. Za 5 tis to bude pěkná kuča...

5 sem myslel za pokoj. V nějaký 3+1 to tak zhruba vychází. A nemusí to bejt vůbec špatný ;) Garsonka bude krapet jinde, nejlevnější tak kolem 8mi. Ale osobně bych do garsonky nešel, lezla by mi na palici ta samota. I když zas někdy radši bydlet sám, jak s někým kdo ti poleze na nervy :) Záleží na osobních preferencích...

Přesně tak :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...