Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventily 205/1.4 benzin


mca

Recommended Posts

Zdar! Než to otevřu chci se zeptat jestli někdo ví zda-li má 205/1.4 benzín r.v.1989 samoštelovací, nebo klasický ventily. Už nevím co s tím. Svíčky jsem, kabely, víčko rozdělovače vyměnil a pořád to na volnoběh prdí na 3, pak na 2 a pak pomalu chcípne. Ale když mu dám kopr, tak se chytnou a na volnoběh chvíly běží normálně, pak na 3, na dva..... tr, tr, tr a hotovo. Poraďte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si myslel, že třeba nedostatečně otvírá sací ventily, protože při vyšších otáčkách se chytnou všechny. V elektrice to není, jiskru to háže, pozoroval jsem to i v noci jestli někde neutíká jiskra a nic. Dostal jsem při vytahování VN kabelů nejednu ránu. Ještě vypucuju karbec a vyměním palivový filtr (jestli ho to má jako 106tka) a velfobin do nádrže. Jinak už nevím. Anebo lambda....???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ventily to nebyly, ale přesto jsem je přešel a doseřídil. Byl to karbec. vyčistil jsem ho, vyměnil podtlakové hadičky a taky dotáhl na něm šroubky, všechny byly dost volný. Hlavní problém byla asi přívěra obalená olejovým hnusem. Díky všem za ohlasy!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...