Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407coupé...


Cacorka.S

Recommended Posts

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Cacorka.S

406SW starší verzi má manžel, jezdí s ní taxi...ale když jí přivezl, sedla sem si a hned bez problémů...a to sem dva roky neseděla za volantem a sedan když tenkrát vyšel tak se mi moc líbil...byla sem po té 406 úplně nemocná ))))

:D:D to ja taky a nakonec jsem si ji poridil... jinak Driver ma pravdu, o vek vubec nejde

Děkuji ;)

ta 406 je fakt povedená a v tu dobu, kdy vyšla, byla prostě elegance sama...je i teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

Záleží, jaký máte model 406. U starších modelů je umístnění airbagu vidět a u novějšího není. Je tam jen nápis.

Sry za :xvul ale to neni pravda, ja tam zadnej obrys nemam ;)

jenže ty maš mezi typ , old model s HDI mluvi za vše:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

Záleží, jaký máte model 406. U starších modelů je umístnění airbagu vidět a u novějšího není. Je tam jen nápis.

Sry za :xvul ale to neni pravda, ja tam zadnej obrys nemam ;)

jenže ty maš mezi typ , old model s HDI mluvi za vše:D

Jasne delal se jen pul roku, ale kouknes na masku, svetla, palubku atd a co reknes? Je to starej model ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Jasne delal se jen pul roku, ale kouknes na masku, svetla, palubku atd a co reknes? Je to starej model ;):super

No já ani nevím co má manžel, protože má rok 98 a má v papírech HDI a je tam normál nafťák...to mi hlava prostě nebere...udělal prapodivnou koupi tenkrát....no hlavně že jezdí a skoro nezlobí;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: MatrixChose

Jasne delal se jen pul roku, ale kouknes na masku, svetla, palubku atd a co reknes? Je to starej model ;):super

No já ani nevím co má manžel, protože má rok 98 a má v papírech HDI a je tam normál nafťák...to mi hlava prostě nebere...udělal prapodivnou koupi tenkrát....no hlavně že jezdí a skoro nezlobí;)

aj aj , 99 bych pochopil , no ale už je tu i 405 HDI takže možne je všechno:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: MatrixChose

Jasne delal se jen pul roku, ale kouknes na masku, svetla, palubku atd a co reknes? Je to starej model ;):super

No já ani nevím co má manžel, protože má rok 98 a má v papírech HDI a je tam normál nafťák...to mi hlava prostě nebere...udělal prapodivnou koupi tenkrát....no hlavně že jezdí a skoro nezlobí;)

No HDi to opravdu nebude, jinak presne tak, hlavne ze to nezlobi... Tak dobrou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: MatrixChose

Jasne delal se jen pul roku, ale kouknes na masku, svetla, palubku atd a co reknes? Je to starej model ;):super

No já ani nevím co má manžel, protože má rok 98 a má v papírech HDI a je tam normál nafťák...to mi hlava prostě nebere...udělal prapodivnou koupi tenkrát....no hlavně že jezdí a skoro nezlobí;)

aj aj , 99 bych pochopil , no ale už je tu i 405 HDI takže možne je všechno:D

NO hej 2,0 Hdi s 2179 ccm:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...