Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nastrik dutin


apevecko

Recommended Posts

Byl jsem rozhodnut zajet se svym auti k mechanikovi nastrikat spodek,66 hdi 2003,ale zaslechl jsem nazory,ze je to zbytecne a akorat to zas...nektere dily.Nastrik to nikdy nemelo,puvod Belgie,asi mirnejsi zimy,zachovale.Ma to smysl,nebo to jsou vyhozene penize?Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Myslym, ze je to zbytecne. Ma to celozinek. karoseriu. a ked sa aj dostane nejaka voda do dutin, naspodu su otvory, kterima to vytece. Ked ich zaseres nejaku mazlaninu, potom mozes vode znemoznit odtekat, a teprva ti tam bude stat. Ale je to muj nazor, nejsem zadny odbornik. Mam taky 66HDi, dovoz z F., zadna korozia, apokojny sem aj s motorem. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: apevecko

Byl jsem rozhodnut zajet se svym auti k mechanikovi nastrikat spodek,66 hdi 2003,ale zaslechl jsem nazory,ze je to zbytecne a akorat to zas...nektere dily.Nastrik to nikdy nemelo,puvod Belgie,asi mirnejsi zimy,zachovale.Ma to smysl,nebo to jsou vyhozene penize?Diky za info.

já bych to něčím rozhodně ošetřil ,případně nastříkal .auto vydrží rozhodně dýl.podívej se do vyhledávače.už se tady otom někde psalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave405

Řekl bych že záleží na tom, jak dlouho si to auto chhcete nechat. Pokud do 5 let, tak je to v případě auta z roku 2000 a novější zbytečnost. U auta z roku 95 bych o tom přemýšlel v případě, že bych si to chtěl nechat nějakou delší dobu.

přesně tak ,je to lepší ošetřit dřív než to sežere sůl.ale každýho věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: apevecko

Ve vyhledavaci jsem nic nenasel,asi jsem hledal spatne.Takze podle vetsiny reakci jste spis proti?taky nemam z toho dobry pocit tam davat nejakou sracku:

Například TADY;)

Tím nic nezkazíš, když provedeš ochranu dutin a spodku vozidla.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...