Sign in to follow this  
Followers 0
Martin.405

seřízení karburátoru weber

4 posts in this topic

Tak lpg mám pořešený, další věc je benzín - když pominu to že sem asi hodinu hledal šroub na nastavení směsi (umístění je fakt brilantní), tak i po nastavení směsi "na ucho" má motor trochu nepravidelnej chod, zejména při přechodu z volnoběhu do zátahu to trochu cukne.. takže se chcu zeptat jestli někdo nevíte co všechno by se hodilo vyměnit - nevím přesně co a jak na tomhle karburátoru je (membrána obohacovače, akcelerační pumpičky a já nevím co ještě..).

jinak počítám s tím že bude ideální karburátor oddělat z auta, a doma ho vyprat v tech. benzínu, profoukat trysky, vyměnit těsnění pod karbem a pod víčkem.. zapoměl sem na něco?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bacha na to...tak jukni na plovák a jehlovy ventil,,jestli spravne tesni...dale tam je akcelerační pumpička membranova...opět opatrně rozdělat,zkontrolovat stav membrany a vytlačneho ventilu a zase slozit,,,zkontrolovan hlavni trysku,všechny vzdušníky...atd..jestli se jedna o WEBER 36 TLC3(nebo 200)tak tu mam nekde english manual...:cool:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavně jukni jestli není vůle na hřídelce škrtící klapky. Pokud tam je, tak toho moc neseřídíš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no škrtící klapka vypadá že je betelná.. jinak co se všechno dostane koupit? na favorita sem sehnal takovou sadu, byly v tom různý membrány, těsnění a vůbec všechny věci co sem na opravu potřeboval.. jo a ještě kde se ty věci dají sehnat? v pár kšeftech sem to zkoušel, ale všude mě odkázali akorát na origo piškot, tam mám trošku strach z ceny :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.