Jump to content
Sign in to follow this  
Martin.405

seřízení karburátoru weber

Recommended Posts

Tak lpg mám pořešený, další věc je benzín - když pominu to že sem asi hodinu hledal šroub na nastavení směsi (umístění je fakt brilantní), tak i po nastavení směsi "na ucho" má motor trochu nepravidelnej chod, zejména při přechodu z volnoběhu do zátahu to trochu cukne.. takže se chcu zeptat jestli někdo nevíte co všechno by se hodilo vyměnit - nevím přesně co a jak na tomhle karburátoru je (membrána obohacovače, akcelerační pumpičky a já nevím co ještě..).

jinak počítám s tím že bude ideální karburátor oddělat z auta, a doma ho vyprat v tech. benzínu, profoukat trysky, vyměnit těsnění pod karbem a pod víčkem.. zapoměl sem na něco?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bacha na to...tak jukni na plovák a jehlovy ventil,,jestli spravne tesni...dale tam je akcelerační pumpička membranova...opět opatrně rozdělat,zkontrolovat stav membrany a vytlačneho ventilu a zase slozit,,,zkontrolovan hlavni trysku,všechny vzdušníky...atd..jestli se jedna o WEBER 36 TLC3(nebo 200)tak tu mam nekde english manual...:cool:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no škrtící klapka vypadá že je betelná.. jinak co se všechno dostane koupit? na favorita sem sehnal takovou sadu, byly v tom různý membrány, těsnění a vůbec všechny věci co sem na opravu potřeboval.. jo a ještě kde se ty věci dají sehnat? v pár kšeftech sem to zkoušel, ale všude mě odkázali akorát na origo piškot, tam mám trošku strach z ceny :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×