Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vŕzgajúca nádrž


JarinoRS

Recommended Posts

Původně zaslal: JarinoRS

ahoj pezotaci, riesil uz niekto z vas vrzgajucu nadrz? ide ma rozhodit, konecne je auto od prednej aj zadnej napravy tichucke, pre istotu sa mi rozvrzgala nadrz :grr:grr:grr vraj je to bezny jav, ak to niekto mal, ako ste to riesili?

skontroluj dotaženi hlinikovych pasku co drzi pal nadrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadrz po pomykani vrzga ako diva, naschval som vyjazdil co najviac benzinu, aby bola lahka, nadrz sme vybrali, zalozili a vrzga stale. tak sa vypodlozila molitanom. vrzgala. tak mechanika napadlo, ci nevrzga vnutri plavak, nakolko je tam malo benzinu, ze to moze robit, tak som odbehol na benzinku, natankoval 50 litrov a....ten hajzel vrzga stale!!! tak mozem vyjazdit 50 litrov a zase nadrz von. mna z tohoto auta porazi...neporadite niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno. lenze vyfuk to nie je :( som nafetovany aj s kolegom od benzinu, najazdili sme zo 15 km s otvorenym zadnym sedadlom a tou krytkou nad nadrzou a nevieme zistit odkial to vrzga. mierne vrzga aj ten plavakovy vrch, ale toto je iny zvuk...poprosim vas niekoho z majitelov 307, aby ste si dali dolu tu krytku pod zadnym sedadlom a skusili pritlacit na plavak, ci vam to vrzgne tiez. vdaka :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...