Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc s palubakem?


Devils-night

Recommended Posts

Ahoj,nak sem nevedel kam to dat.Do bazaru mi to moc neprislo tak sem to hodli do pokecu.

Hledam nekoho kdo by byl ochotnej mi pomoct zprovoznit palubak na my 406tce.Podle toho co sem se tu docet by to melo jit.Je to 2,0 rv 99 starej model,typ motoru doplnim.displej mam.

takze predpokladam ze bude nutny dotahnout naky kabely.Myslim ze nejsem uplnej antitalent na auta,ale do tohodle si sam netroufnu.Tak kdyby byl nekdo tak hodnej tak dejte vedet. - david.bares@seznam.cz nebo 731502553 . samozrejme to nechci zadarmo,nak bysme se dohodli.;)

dik Dejv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Nejdřív si přečti toto téma a projdi si v autě co všechno tam máš a co ne.

UPOZORŇĚNÍ:V tom tématu je dost divných reakcí na něco co tam není a to jen díky jednomu pomatenému členovi, který sice znalosti má, ale není schopný respektovat určitá nepsaná pravidla slušného chování na tomto fóru a všechny své příspěvky smazal. Ale snad i to torzo Ti trochu napoví. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Zdar. Nejdřív si přečti toto téma a projdi si v autě co všechno tam máš a co ne.

UPOZORŇĚNÍ:V tom tématu je dost divných reakcí na něco co tam není a to jen díky jednomu pomatenému členovi, který sice znalosti má, ale není schopný respektovat určitá nepsaná pravidla slušného chování na tomto fóru a všechny své příspěvky smazal. Ale snad i to torzo Ti trochu napoví. ;)

Tema sem si cet.Cet sem ho jeste v dobe kdy bylo kompletni.Vim co v aute mam a co ne.Nicmene jak sem psal.Na dodelani palubaku si sam netroufam.Proto ten dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devils-night

Původně zaslal: Dave_k

Zdar. Nejdřív si přečti toto téma a projdi si v autě co všechno tam máš a co ne.

UPOZORŇĚNÍ:V tom tématu je dost divných reakcí na něco co tam není a to jen díky jednomu pomatenému členovi, který sice znalosti má, ale není schopný respektovat určitá nepsaná pravidla slušného chování na tomto fóru a všechny své příspěvky smazal. Ale snad i to torzo Ti trochu napoví. ;)

Tema sem si cet.Cet sem ho jeste v dobe kdy bylo kompletni.Vim co v aute mam a co ne.Nicmene jak sem psal.Na dodelani palubaku si sam netroufam.Proto ten dotaz.

Klidně bych Ti s tím pomohl, ale Prahu mám malinko z ruky. :(

[upravil dne 22/10/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Devils-night

Původně zaslal: Dave_k

Zdar. Nejdřív si přečti toto téma a projdi si v autě co všechno tam máš a co ne.

UPOZORŇĚNÍ:V tom tématu je dost divných reakcí na něco co tam není a to jen díky jednomu pomatenému členovi, který sice znalosti má, ale není schopný respektovat určitá nepsaná pravidla slušného chování na tomto fóru a všechny své příspěvky smazal. Ale snad i to torzo Ti trochu napoví. ;)

Tema sem si cet.Cet sem ho jeste v dobe kdy bylo kompletni.Vim co v aute mam a co ne.Nicmene jak sem psal.Na dodelani palubaku si sam netroufam.Proto ten dotaz.

Klidně bych Ti s tím pomohl, ale Prahu mám malinko z ruky. :(

[upravil dne 22/10/07 Dave_k]

Jj..koukam.:-D ferry mi trosku popsal kde ty kabely a konektory hledat tak se nato jeste skusim podivat.Ale mam strach abych neudelal vic skody nez uzitku.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...