Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bufík-nefunguje?


zigi

Recommended Posts

Ahoj.Chtěl bych se zeptat od kdy se zapíná přídavné topení(Citroen Evasion 2002 2,0HDI),někde jsem se dočetl že od 5stupnu,ale to u mě asi nefunguje.Dnes ráno jsem nastrartoval auto (při 2.stupních) a nic(žadný smrad,ani nic takoveho nebylo cítět)jen zima(samozdřejme že se nevyvalí teplý vzduch hned,ale trvalo vcelku dlouho)v manuály píšou,že se přídavné topení zapne samo-nic víc.Proto se ptám jestli přídavné topení potřebuje nějakou údržbu,nebo tak něco.Hledal jsem tu po fóru,ale nic jsem nenašel,jen přídání přídavného topení atd.Doufám že mě neukamenujete.A že mám bufík jsem si jistý :)dík za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na bufíku - jeho přívodním konektoru - se dá zkontrolovat, jestli vůbec dostává povel k zapnutí (zapíná se jednoduše, přivedením +12V na jeden pin). Tímto způsobem jde i vynuceně spustit (třeba i externí spínač tam jde připojit), ale pokud je to jen jako příhřev a ne jako plnohodnotné nez. topení, musí při tom běžet motor (buf jen jako příhřev nemá oběhové čerpadlo). Pokud se tohle ověří, a buf přesto neběží, tak se dá odvézt na diagnostiku (připojí se na ten konektor).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...