Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Je mi zima!!!


Glum

Recommended Posts

Ahoj,

tak me dneska rano dostala zima. Doted mi to nejak neprislo, ale jak jsem zacal topit, nic moc. Moje P 306 1,9 D loni topila fantasticky. Hned bylo teplicko. Ale letos? Pomalu horsi jak v Trabantovi. Vsiml jsem si, ze se teplota motoru pohybuje mezi 75 a max. 80 stupni. Netopi. Jak se mi ale podari sem tam dostat pres 80 stupnu, tak to topit zacne dobre.

Jaka ma byt u 1,9 D spravna provozni teplota? Neni 75 - 80 malo? Ma to tak velky vliv na teplotu vzduchu jdouciho z topeni?

Diky za vase rady.

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooo hlavne sa pozry ci si menil chladiacu zmes . Mal by mat. max. dva roky a pokial nema urcitu hustotu (tie udaje presne neviem, ale aj tak to doma neodmeras) .Kazdopadne ak mas staru zmes, vymen to a malo by sa to zlepsit ak sa nejedna o nejaku mechanicku chybu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smes je OK a je ji dost. Tim to neni. Diky za potvrzeni teploty motoru. Ten termostat me napadl taky, protoze sem ani v lete nepresahoval teplotu 85 stupnu. A za cele letosni leto mi sepnul vetrak na chladici jen 1x!

Tak stale nejak nevim. Take mi to loni topilo behem nekolika malo minut. A ted?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termostat ma otevirat pri 83 stupnich.Nez ho vymenis, tak ho prevar doma v hrnci jestli je fakt v hayzlu.

Otevri kapotu, kdyz stojis pred autem tak z praveho horniho rohu chladice vede tlusta hadice a vede do takoveho plastoveho vicka na motor. A pod tim vickem je termostat. Cena noveho peugeot je 727,-, druhovyroba do 400,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...