Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava


vilta

Recommended Posts

Ahoj.

Chtěl bych se zeptat zda zadní náprava je u všech P205 stejná, nebo se liší rokem, obsahem atd. Mám 205ku a uvažuji si pořídit 306.;)

Ta moje je rok 1992, 14xs, 3-dveř, okna v elektrice,střešní okno, elektrony plus zimní i s diskama. Motor absolutně bez problému. Má to pouze jeden háček a to, že momentálně mám zadní nápravu unavenou-trochu klesla ale ještě se nerozjíždí do áčka. Kolik za ní mohu chtít.

Prosím poradťe chci ji prodat strýci ale nechci aby mi pak rekl ze jsem mu prodal mr..ku za hříšné prachy (uvažoval jsem neco kolem 18 tis.). Jestli můžete tak mi prosím odpovídejte emailem.

Díky moc.

[upravil dne 22.10.2007 vilta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vilta

Ahoj.

Chtěl bych se zeptat zda zadní náprava je u všech P205 stejná, nebo se liší rokem, obsahem atd. Mám 205ku a uvažuji si pořídit 306.;)

Ta moje je rok 1992, 14xs, 3-dveř, okna v elektrice,střešní okno, elektrony plus zimní i s diskama. Motor absolutně bez problému. Má to pouze jeden háček a to, že momentálně mám zadní nápravu unavenou-trochu klesla ale ještě se nerozjíždí do áčka. Kolik za ní mohu chtít.

Prosím poradťe chci ji prodat strýci ale nechci aby mi pak rekl ze jsem mu prodal mr..ku za hříšné prachy (uvažoval jsem neco kolem 18 tis.). Jestli můžete tak mi prosím odpovídejte emailem.

Díky moc.

[upravil dne 22.10.2007 vilta]

s cenou ti asi nikdo neporadí, to se musíte dohodnout sami mezi kupcem a prodejcem jaká bude cena a jaké jsou nedostatky auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím dávat nápravu z 306ky na 205ku ale ze tu 205 prodám a koupím si celou 306 v dieselu.uz jsem měl dvě jednou 1,9d a pak 2,0td a nestěžoval jsem si.jsou to supr auta.proto ho chci zase.sice ted zarizuji bejvák tak nejsou chechtaky :( ale budou.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...