Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auto z AAA auto


Jantar

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: zoby

sice se to tady zvrhlo totálně mimo původní dotaz, ale taky přidám svůj názor.

dá se říct, že souhlasím s martinem.405.

to jaký áčka jsou jsme z nich udělali my klienti. protože pokud je jejich výkupní cena malá-tak tam to auto neprodám, ale lidi ho tam stejně nechají. a pokud je to auto šrot-tak ho nekoupím, a lidi to stejně kupujou.

já nevím jak vy, ale já bych takovou firmu chtěl mít, levně koupit a draze prodat. nejde o to, že někoho obalamutili, ti lidi s tím dobrovolně souhlasí, je to jejich svobodná vůle. je to už jejich problém, že se nezeptali někoho nezávislého, kdo jim rozumně a nezištně poradí.

to, že někdo napíše, že tam dával firemní audinu a pak se diví že si na ni narazili 50 litrů. moje firma kdyby mě pověřila, že mám prodat firemní auto, tak zajedu do áček, zjistím kolik mi nabídnou, to řeknu šéfovi, ten mi řekne, že je mu to jednu, tak mu těch 60 dám ze svýho, a mám auto za dobrou cenu, nebo na tom těch 50 vydělám já.

áček se nezastávám, mě se jejich chování taky nelíbí a proto tam nelezu.

jen mi vadí to, že někdo udělá chybu a nechá se napálit, tak je z toho naštvanej na toho druhého, že ho napálil. přitom by měl být být našvanej na sebe, že se napálit nechal. prostě český přístup je ten, že oni jsou lumpové a já malý chudáček. přitom by to možná mělo být, že já jsem blb, který jim na to skočil a jim to přineslo zisk.

trošku za tímto postojem vidím závist, že oni vydělavájí a já ne. přitom máme všichni stejnou možnost.

Jelikoz jsem v ty dobe byl majitel firmy ja, a vedel jsem jak zamestnanci narazeji cenu opravy i v servise (klasika - oprava stoji 10, tak se muj zamestnanec dohodne se servisem na 15, muj zamestnanec zaplati z tech 5 tis navic DPH a ma ctyrku doma), tak jsem to jel radsi prodat sam. Tebe i sefa bych chtel mit ve firme. Dalsi krasny priklad. Co neni moje, to me nepali. Co kdybys byl neuvedomelym majitelem auta ty, a tvuj zkurvenej zamestnanec by to strelil za 60, kdyz ma auto hodnotu 100? bys letel i se svym sefem (kterymu to je jedno), okamzite.

Kdyz uz jsme u toho, tak zakon o ochrane spotrebitele, o poskytovani zaruk apod. asi o tom nemas ani paru, vid. ale to nema smysl, chytrejsi pochopili, ze jsem psal o principu prodeje, a predpokladal jsem, ze zase nejakej blbec se chytne textu a bude vytahovat vety z kontextu

Vždycky se někdo najde... A právě přesně proto, že se vždycky někdo najde, taky třeba nedávám do fóra kontakty na ty osvědčené prodejce, protože jim to zásadně přitáhne jen problémy, na rozdíl od osobně předaných kontaktů konkrétním lidem, o kterých vím, že jsou rozumní. A nejen kontaktů na prodejce, i na všechny ty témata typu "nevíte o kvalitní lakovně" atd - samozřejmě že o ní vím, ale když tam pak budou chodit lidi s podivnými představami a tím, že jsem je "doporučil", tak už mi příště ten lakýrník nenalakuje ani kryt od zrcátka, jak bude nas*anej...

znam znam, presne o tom to je Oddie....... I kdyz je fakt, ze kvalitni lakyra je problem. Me se dost lidi pricilo strikat perlet, tak jsem hledal, hledal a nasel :-) Nic moc lace, ale odstin super trefenej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

re :honzin ,hele pravnik bejt nemusis ,staci dbat na to aby byla opravdova zaruka na cistej puvod smlouva 1000-1500kc na klic

na tom vydelal muj kamos ,kdyz se jeli do chorvat na otocku pokoupat a vratili se bez auta :aut "zabaveno ve slovinsku"

a prohlidka ? platila vzdy kolem dvojky naposled 2*2tis ,ja dvojku za prohlidku vzdy dam ,nejsem auto-antitalent ale uz na to zdaleka nestacime

PS: je jasny ze te nekde"mozna dost casto" poslou do prdele at jdes otravovat nekam jinam,,tam je lepsi nic nekupovat nez pak nekomu zbytecne lamat kosti za malo ojety auticko svareny ze dvou pulek:D

[upravil dne 23.10.07 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem tam dnes byl s kamarádem mechanikem, dělá sice do renaultů, ale chtěl jsem zběžnou obhlídku, a případně jsem to měl vyjednaný v pežotservisu, že by mi ho zkoukli. Na obhlídku jsme měli pech, protože pršelo, a za deště se blbě běžným okem kontroluje lak, zda tedy nebylo něco dostříkávaný. Ale zdálo se to být v pořádku. Jen mě zarazilo, že auto rv. 2000 nemělo ani škrábaneček na dveřích, blatnících a tak. Pravda, lem kapoty byl již chycený, byly na něm zatřený barvou oděrky od kamínků, ze spodu to již bylo prožraný, ale jen ten lem, nic jiného. Když ho nastartovali, bylo slyšet, že je děravý výfuk a při přidání plynu se motor dost pohupoval. Na zvedáku jsme zjistili, že odešel vlnovec na výfuku a pod motorem je zcela chybějící silenblok. Pak to mělo ještě děravou manžetu na pravé poloose. Při rozjezdu jsme zjistili, že zůstává přidrhovat ruční brzda, takže bude asi zarezlý lanovod. Při jízdě se nám auto zdálo dost lenošné, když to srovnám s 66kw 405tkou, tak tato 66kw 406 byla o poznání línější. Jen tedy nevím, zda to nemohlo být tou zadrhávající ručkou, či zda je skutečně takový rozdíl v td a hdi. Manager se dotazoval, nakolik jsou ty zjištěné vady pro mne zásadní, snařil se mne přesvědčit, že bych se s opravou vešel do 5 - 7 tisíc, a že by se tedy ta původní cena 169 litrů dala snížit, i když ne o celou částku jím spočtené opravy. Vzhledem k tomu, že mne již od neděle třikrát naháněla telefonicky manařerka prodeje, a snařila se mne přesvědčit, že jim od víkendu zbylo ještě několik málo smluv od leasingových společností z akce, kdy o 300 až 500 kč snižovali splátky, že bych se tedy měl rychle rozhodnout, tak se mi to moc nelíbí. Ale zas skutečně vypadala zachovale zevnitř i zvenčí, řadící páka neošahaná, řazení vypadalo rovněž výborně, tak jsem nějak na vážkách, jestli bych do toho neměl fakt jít. Ale vůbec nemám představu, za kolik by se daly opravit uvedené závady, a zda se nemůže za chvíli vysypat něco jiného. Docela mne i udivilo, že při tak zachovalé kastli byly kovové díly v motoru tak orezivělé. Ty různé držáky motoru a filtrů a tak, to vše bylo pokryto rzí. Dokonce i u zámku dveří, jak je plech dvečí, netknutý, a je tam otvor zámku, tak uvnitř je nějaký rámeček, a i ten byl pokryt korozí. Ale plech dveří netknutý. Tak fakt nevím. Co vy na to? Díky předem za snahu a podporu v nelehkém výběru. Ta jistota je jistá, ale co kdyby se z tohoto vyklubalo skvělé auto a já ho nechal utéct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jantar

Ahoj, tak jsem tam dnes byl s kamarádem mechanikem, dělá sice do renaultů, ale chtěl jsem zběžnou obhlídku, a případně jsem to měl vyjednaný v pežotservisu, že by mi ho zkoukli. Na obhlídku jsme měli pech, protože pršelo, a za deště se blbě běžným okem kontroluje lak, zda tedy nebylo něco dostříkávaný. Ale zdálo se to být v pořádku. Jen mě zarazilo, že auto rv. 2000 nemělo ani škrábaneček na dveřích, blatnících a tak. Pravda, lem kapoty byl již chycený, byly na něm zatřený barvou oděrky od kamínků, ze spodu to již bylo prožraný, ale jen ten lem, nic jiného. Když ho nastartovali, bylo slyšet, že je děravý výfuk a při přidání plynu se motor dost pohupoval. Na zvedáku jsme zjistili, že odešel vlnovec na výfuku a pod motorem je zcela chybějící silenblok. Pak to mělo ještě děravou manžetu na pravé poloose. Při rozjezdu jsme zjistili, že zůstává přidrhovat ruční brzda, takže bude asi zarezlý lanovod. Při jízdě se nám auto zdálo dost lenošné, když to srovnám s 66kw 405tkou, tak tato 66kw 406 byla o poznání línější. Jen tedy nevím, zda to nemohlo být tou zadrhávající ručkou, či zda je skutečně takový rozdíl v td a hdi. Manager se dotazoval, nakolik jsou ty zjištěné vady pro mne zásadní, snařil se mne přesvědčit, že bych se s opravou vešel do 5 - 7 tisíc, a že by se tedy ta původní cena 169 litrů dala snížit, i když ne o celou částku jím spočtené opravy. Vzhledem k tomu, že mne již od neděle třikrát naháněla telefonicky manařerka prodeje, a snařila se mne přesvědčit, že jim od víkendu zbylo ještě několik málo smluv od leasingových společností z akce, kdy o 300 až 500 kč snižovali splátky, že bych se tedy měl rychle rozhodnout, tak se mi to moc nelíbí. Ale zas skutečně vypadala zachovale zevnitř i zvenčí, řadící páka neošahaná, řazení vypadalo rovněž výborně, tak jsem nějak na vážkách, jestli bych do toho neměl fakt jít. Ale vůbec nemám představu, za kolik by se daly opravit uvedené závady, a zda se nemůže za chvíli vysypat něco jiného. Docela mne i udivilo, že při tak zachovalé kastli byly kovové díly v motoru tak orezivělé. Ty různé držáky motoru a filtrů a tak, to vše bylo pokryto rzí. Dokonce i u zámku dveří, jak je plech dvečí, netknutý, a je tam otvor zámku, tak uvnitř je nějaký rámeček, a i ten byl pokryt korozí. Ale plech dveří netknutý. Tak fakt nevím. Co vy na to? Díky předem za snahu a podporu v nelehkém výběru. Ta jistota je jistá, ale co kdyby se z tohoto vyklubalo skvělé auto a já ho nechal utéct?

nebrat, tot za mě vše. počkat , za chvilku se tu něco najde a lepši , pokud 406 v kombajnu tak 2,0 16v , pokud nejsi naročny stači 1,8 16v . mimochodem jednu tu ted nekdo nabizi za 105 nebo 115 tisic,ale maslim že old model .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jantar

Ahoj, tak jsem tam dnes byl s kamarádem mechanikem, dělá sice do renaultů, ale chtěl jsem zběžnou obhlídku, a případně jsem to měl vyjednaný v pežotservisu, že by mi ho zkoukli. Na obhlídku jsme měli pech, protože pršelo, a za deště se blbě běžným okem kontroluje lak, zda tedy nebylo něco dostříkávaný. Ale zdálo se to být v pořádku. Jen mě zarazilo, že auto rv. 2000 nemělo ani škrábaneček na dveřích, blatnících a tak. Pravda, lem kapoty byl již chycený, byly na něm zatřený barvou oděrky od kamínků, ze spodu to již bylo prožraný, ale jen ten lem, nic jiného. Když ho nastartovali, bylo slyšet, že je děravý výfuk a při přidání plynu se motor dost pohupoval. Na zvedáku jsme zjistili, že odešel vlnovec na výfuku a pod motorem je zcela chybějící silenblok. Pak to mělo ještě děravou manžetu na pravé poloose. Při rozjezdu jsme zjistili, že zůstává přidrhovat ruční brzda, takže bude asi zarezlý lanovod. Při jízdě se nám auto zdálo dost lenošné, když to srovnám s 66kw 405tkou, tak tato 66kw 406 byla o poznání línější. Jen tedy nevím, zda to nemohlo být tou zadrhávající ručkou, či zda je skutečně takový rozdíl v td a hdi. Manager se dotazoval, nakolik jsou ty zjištěné vady pro mne zásadní, snařil se mne přesvědčit, že bych se s opravou vešel do 5 - 7 tisíc, a že by se tedy ta původní cena 169 litrů dala snížit, i když ne o celou částku jím spočtené opravy. Vzhledem k tomu, že mne již od neděle třikrát naháněla telefonicky manařerka prodeje, a snařila se mne přesvědčit, že jim od víkendu zbylo ještě několik málo smluv od leasingových společností z akce, kdy o 300 až 500 kč snižovali splátky, že bych se tedy měl rychle rozhodnout, tak se mi to moc nelíbí. Ale zas skutečně vypadala zachovale zevnitř i zvenčí, řadící páka neošahaná, řazení vypadalo rovněž výborně, tak jsem nějak na vážkách, jestli bych do toho neměl fakt jít. Ale vůbec nemám představu, za kolik by se daly opravit uvedené závady, a zda se nemůže za chvíli vysypat něco jiného. Docela mne i udivilo, že při tak zachovalé kastli byly kovové díly v motoru tak orezivělé. Ty různé držáky motoru a filtrů a tak, to vše bylo pokryto rzí. Dokonce i u zámku dveří, jak je plech dvečí, netknutý, a je tam otvor zámku, tak uvnitř je nějaký rámeček, a i ten byl pokryt korozí. Ale plech dveří netknutý. Tak fakt nevím. Co vy na to? Díky předem za snahu a podporu v nelehkém výběru. Ta jistota je jistá, ale co kdyby se z tohoto vyklubalo skvělé auto a já ho nechal utéct?

Asi by to chtělo původ země, protože jistě jde o dovoz. Jestli to má RZ z Ústí nad Labem, mají tam několik výkupců, kteří jezdí vykupovat ven. Velká lavina je z NL, kde jsem vedl diskusi s kamarádem, který si auto odtud přivezl. Z jejich burzy jsou auta nebouraný (nerostřelený), ale auto je nabouraný, i když do Vás narazí člověk na parkovišti. Prožraný stav by odpovídal dle mého názoru garažovanému vozidlu v místech jak píšeš. Osobně jsem do AAA prodal dvě vozidla, kde u jednoho jsem byl první majitel, nebouraný servisovaný a druhý z dovozu z AT vč. servisní knížky, která byla na firmu a tady bývá jistota, že auto prochází pravidelně údržbou. Chtěl jsem tím říct, že se i u této pochybné společnosti najdou taková vozidla, která nemají na sobě nic. Já osobně raději oželel několik tisíc, když jsem měl vyhlídnutý něco jinýho a nechtěl se doprošovat v bazaru, kde můžeš skončit na stejný ceně, kterou jsem dostal v AAA. Trochu jistoty u nich je v původu auta, neboť Ti vydají certifikát o kontrole původu.

Pokud budeš kupovat, mají ještě jednu zajímavost, kterou se dozvíš až při podpisu smlouvy a neubráníš se jí. Pojistí Ti auto na dobu 3 měsíců, popř. ujetí 4tis. km na skryté vady. Sice to funguje a peníze z nich i dostaneš, ale jedná se o závady, které se pohybují v pár tisících. Máš k dispozici 2 případy v honotě 25 tisíc jedna, ale nedá se sčítat mimo vyjímek. Letáky o tomto pojištění mají na stojanech a musíš hledat. Jak jsem psal na faktuře budeš mít o 4 tisíce více a je to jejich manévrovací prostor, kde Ti podle mého nabízí slevu, kterou jim zase zaplatíš.

Pokud najdeš závadu, která odpovídá předpisu, dostaneš to od nich, ale čekají Tě cesty k nim, telefonování a až zjistí, že to myslíš vážně, proplatí. Mezi závadami je i např. výměna řídící jednotky, ale né BSI.

Přeji dobrý výběr a NL bych bral, i když se říká, že každý rok je u nich 100tisíc najetých km. Tomu múže člověk věřit a nemusí, ale tachometr je u nich upravený určitě.

[upravil dne 24/10/07 Marcel.Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jantar: Jakmile máš u toho auta pochybnosti tak nebrat!! Počkat na něco jiného. Říkat si, že nechceš propásnout tuto konkrétní nabídku je blbost. Nabídka ojetých aut je obrovská. Stačí jen hledat. Stopro narazíš na lepší kousek. Dle toho co jsi napsal bych jim řekl papa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Ja by som so Zobym nesuhlasil.

Jednoducho - Su povinny ta oboznamit so stavom vozidla (dobre ho poznaju). Samozrejme ti nic o vadach nepovedia a trvdia ako to je bomba kupa. Jedna sa teda o PODVOD a to plnom zmysle vyznamu tohoto slova. Problem je ze zmluvy maju tak napisane ze oni su osetreny, ak sa daco pokusis relamovat nas proste zmluvu. Sudit sa s takouto bohatou firmou asi nie je tiez dobry napad a oni to dobre vedia.

Ak ma byt podnikanie postavene na tom ze dobry podnikatel je ten kto viac odrbe toho druheho tak to dakujem pekne.

no to ale naráží zase na ochotu zákazníka tu smlouvu podepsat. já jednu tu smlouvu mám a když jsem si ji přečetl celou tak bych ji nikdy nepodepsal - a o tom to je, že to skoro nikdo nečte a pak se diví. protože kdyby si to na místě přečetli, tak v těch smlouvách je v podstatě zaobaleno do hezkých slov že kupuješ šrot, a že jsi seznámen s tím, že auto potřebuje opravy, převážně motoru, převodovky, brzd atd atd....

takže soudný člověk pozná, že si podepusuje ortel smrti.

ne nadarmo jedna reklama říkala - podepsat můžeš, přečíst musíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Jelikoz jsem v ty dobe byl majitel firmy ja, a vedel jsem jak zamestnanci narazeji cenu opravy i v servise (klasika - oprava stoji 10, tak se muj zamestnanec dohodne se servisem na 15, muj zamestnanec zaplati z tech 5 tis navic DPH a ma ctyrku doma), tak jsem to jel radsi prodat sam. Tebe i sefa bych chtel mit ve firme. Dalsi krasny priklad. Co neni moje, to me nepali. Co kdybys byl neuvedomelym majitelem auta ty, a tvuj zkurvenej zamestnanec by to strelil za 60, kdyz ma auto hodnotu 100? bys letel i se svym sefem (kterymu to je jedno), okamzite.

Kdyz uz jsme u toho, tak zakon o ochrane spotrebitele, o poskytovani zaruk apod. asi o tom nemas ani paru, vid. ale to nema smysl, chytrejsi pochopili, ze jsem psal o principu prodeje, a predpokladal jsem, ze zase nejakej blbec se chytne textu a bude vytahovat vety z kontextu

asi jsi to pochopil trošku jinak než jsem to myslel. ja vim, že jsi psal o principu prodeje, a z tvého příspěvku jsem usoudil, že jsi více či méně znechucen tím, že si tak přirazili.

když jsi to tam vezl, tak jsi určitě předpokládal, že ti ani z daleka nedají tržní cenu, ale potřeboval jsi peníze, tak jsi to tam nechal - to bylo tvoje rozhodnutí. ale nesmíš se pak divit, že si přirazili 50.

s tím "zkurveným" zaměstancem jsem to myslel přesně naopak.

kdybych se já jako zaměstnanec dozvěděl, že šéf, jako neuvědomělý majitel auta, prodal auto v hodnotě 100 tis za 60 protože potřeboval hned love, tak bych mu řekl, že je blb, že se mě třeba mohl zeptat, já bych mu dal 70 a byly bychom spokojení oba, já bych měl novější auto a šéf prodal o 10 tis dráž. chápeš?

abych ještě upřesnil názorný případ z minulého příspěvku:

tak kdyby mě šéf(=majitel firmy) poslal prodat auto (do áček) a tam mi ve výkupu řekli že dají 60, víc ani boha, tak se vrátím s autem, a se šéfem se domluvím, že mu zítra donesu 70, a že auto od něj koupím já.

už tomu rozumíš, jak jsem to myslel?

vůbec to nesouvisí s tím, že si zaměstnanci naráží cenu oprav a že okrádají firmu, to je trochu něco jiného než jsem myslel a s tímto to moc nesouvisí.

tolik na vysvětlenou.

a na konec bych tě rád poprosil, aby sis závěry o tom, jestli má někdo o něcem páru, nechal, až si budeš úplně jist, žes dotyčného pochopil přesně jak to myslel.

[upravil dne 24/10/07 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadla jedna zajímavost, kterou teď lákají zákazníky a říká se to mu výměna vozidla do 24 hodin od koupě. Je to zajímavý, ale zase to má svoje úskalí, které ovšem mají ve společnosti špatně ošetřené (stav z 06/07). Totiž pokud se Vám na autě přestane líbit cokoliv, vč. toho, že manželka nebude souhlasit s barvou, můžete vozidlo vyměnit, ale musíte si vybrat právě do 24 hodin (musí být přepsána smlouva), dále si vozidlo musíte vybrat na provozovně, kde se zakoupil vůz (to právě nemají ošetřené ve smlouvě a všeobecných podmínkách, protože jejich působnost je po celé ČR dle výpisu z obch. rejstříku a tak můžete chtít auto třeba z Ostravy do Prahy. Každý právník je na tomto utancuje), nová hodnota vozidla musí být stejná, a nebo vyšší (nižší jde na vrub kupujícího).

Je to krásná představa, že budete moci auto vyměnit, když přijedete domů a ono se něco objeví po cestě, ale nepřejte si provádět výběr nového vozu, když ve 12 hodin přijedete a do 22 hodin si musíte vybrat. Pokud budete tvrdí, je možné pořídit i něco lepšího, a to lepší mají docela dost často schovaný v garážích pro někoho a samozřejmě doplňují patřičné náhradní díly, které jim na autě v garáži chybí.

Nejsem dealer ani zaměstnanec výše uvedené instituce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

schovaný v garážích? :D

Teď nevím, jestli je smích určen v neobratnosti výrazu množného čísla, a nebo k citaci o schovaných autech. Ano, pokud jim příjde dobrý auto, mají připraven seznam lidí, kteří mají zájem. Tyto auta nemají žádnou chybějící nebo vadnou součástku, neboť s každým novým autem stejného typu jej doplňují a majitel vyjíždí se slušnou výbavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schovávání dobrých aut v intencích toho, že každý výkupčí zná někoho, kdo něco shání, a když to náhodou vykoupí, tak mu zavolá, ať si okamžitě přijede, se samozřejmě děje všude. Pokud si ale někdo myslí, že maj někde halu, do které strkaj tyhle auta třeba na dva tejdny, než se dotyčnej uráčí milostivě přijít, tak asi spadl na hlavu, na to není nikdo zvědavej. Stejně tak o přendavání dílů - že se přendá roleta nebo autorádio neznamená, že taky někdo bude přehazovat třeba motor, to asi dotyčný pohádkář opět spadl na hlavu - není na to čas, kapacita, a hlavně pro to není sebemenší důvod... proč se s něčím takovým asi tak s*át, když každej den vykoupěj další mraky aut, a stačí si jen chvíli počkat, až bude lepší.

Co se HDIček týče, ty jsou mechanicky super, ale elektronicky se se*ou, a odchází vnější příslušenství, už to tu bylo popsáno mnohokrát. U bazarových kousků se to bude zřejmě ještě násobit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně schovávání aut pro známé nebo své zaměstnance mám vlastní zkušenost. Kolega dal do výkupu vozidlo KIA RIO ( ten nový model), r.v. 2005 najeto 20000km, v základní výbavě, jen navíc rádio s CD, zimní kola na plechách a letní na alu. Výkupní cena byla 180000,-Kč a auto se v nabídce neobjevilo. Tento výkup proběhl před dvěmi měsíci. Možná náhoda:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Schovávání dobrých aut v intencích toho, že každý výkupčí zná někoho, kdo něco shání, a když to náhodou vykoupí, tak mu zavolá, ať si okamžitě přijede, se samozřejmě děje všude. Pokud si ale někdo myslí, že maj někde halu, do které strkaj tyhle auta třeba na dva tejdny, než se dotyčnej uráčí milostivě přijít, tak asi spadl na hlavu, na to není nikdo zvědavej. Stejně tak o přendavání dílů - že se přendá roleta nebo autorádio neznamená, že taky někdo bude přehazovat třeba motor, to asi dotyčný pohádkář opět spadl na hlavu - není na to čas, kapacita, a hlavně pro to není sebemenší důvod... proč se s něčím takovým asi tak s*át, když každej den vykoupěj další mraky aut, a stačí si jen chvíli počkat, až bude lepší.

Co se HDIček týče, ty jsou mechanicky super, ale elektronicky se se*ou, a odchází vnější příslušenství, už to tu bylo popsáno mnohokrát. U bazarových kousků se to bude zřejmě ještě násobit...

Na hlavu jsem nespadl, aspoň o tom nevím vědomně a o čem si myslíš, že oba moje příspěvky byly? O zkušenosti, to jsi nepoznal? Zkušenost byla zajímavá a těžil jsem z ní víc než dost, i když tady řeším na fóru problém s palivoměrem, ale to se stalo až po vyhoření BSi jednotky. Výměnou za 24 hodin jsem si totiž prošel, protože jsem si nechal dovézt auto z Prahy, které jelo po vlastní ose, ale po 30 km domů, jsem otevřel motor a nafta byla na dvou vstřikách. Co z toho usoudíš? Ta oprava by se mohla velice prodražit, že. Vzal jsem auto a jel jej vyměnit. Zde jsem narazil na problém se schovaným autem a pěkně vyšperkovaným. V textu jsem nemyslel,že jim vyměňují motor, ale sem tam nějaká drobnost, kterou každý z nás na svého miláčka shání na fóru dnes a denně. Např. Prut k anténě - 139kč, textilní koberce orig. se znakem 406 - 690,-kč P servis. Zapalovač - 100,-kč vrakoviště. Na ostatní je tu Mastercard, a to v tom aautě bylo šperkem.

Když už jsem se rozepsal, dopíšu příběh celý dokonce, protože zkušenost stála za to.

Stalo se to v neděli a nebyl tedy přítomen reklamační technik. Po celém nedělním dni, který jsem tam strávil, na mně ukazoval každý zaměstnanec prstem a velký problém byl v tom, že mě nutil prodejce si vybrat auto na pobočce, kde žádný auto stejného typu neměl. Jen jeden jediný šperk v "malé" dílně (bylo jich tam sedm dalších), ale ten nechtěl prodat. Každý obchodník, když bude mít kupce proti sobě, prodá ihned a nebude se ohlížet na nic, pokud si to nebere zaměstnanec. Ovšem všech osm aut v "malé" garáži? Takový počet zaměstnanců ani pobočka nemá.

Přiblížil se večer s aut mně šla hlava kolem a teď co dál, jaký auto nabídnete? Slova prodejního manažera, který zaskakoval z Prahy, a oproti mé 180cm výšce byl asi o 20cm větší, pěstované postavy, si nepřejte slyšet. "Kupte si tady teď hned auto a třeba i Felicii, protože už nás to s Vámi nebaví. my Vám přece nebudeme vozit auta odevšad". Přísloví Náš zákazník, náš pán tento manager elegán nikdy neslyšel ani od své babičky.

Zde nastal zlom i u mně a řekl jsem dost. Jdeme sepsat protokol o výměně vozidla, který mají sepsat ihned po příjezdu z vozem (pro ostatní důležitý moment, neboť v tu chvíli jej přebírají zpět), a protože pracuji se smlouvami v obchodním vztahu, začal jsem přejímacímu technikovi diktovat svoje požadavky do protokolu. V něm je pro Vás připraven rámeček 1cmx2cm a s možností volby - souhlasím ano/ne. Po tomto sepsání si vozidlo prodejce zaparkoval do svých řad a bylo přistaveno auto s odvozem domů. Věděl jsem, že mám z části vyhráno a dohra bude ve všeddní den, kdy bude reklamační technik.

První co bylo, když si přečetl protokol bylo: "Budu muset udělat školení technikům, aby tam nepsali takový blbosti a nedělali z toho slohová cvičení" Po upozornění, že jsem mu to nadiktoval já, zpozorněl a začal jinak, že když nastal takový problém při výměně, tak zkusíme záruku posunout na 48 hodin a protokol sepíšeme znova. Jakmile jsem kývnul,letěl starý protokol do koše a už to jelo. Proletěli jsme celou pobočku, a jestli jsem si nevybral a najednou našel ten šperk. Zde se prozradilo, že se auto strojí pro někoho známého, nevadí mi to, ale den předtím auto prodejce přeci neměl. Prož tedy nepředstavil toto auto. Věděl jsem, že jim nehraje smlouva a všeobecný podmínky dohromady, (podmínky jsou tak malým písmem, že při koupi mi musela manželka pomoc se čtení, ale z přístupu z práce jsem zvyklý je číst celé a doporučuji to všem, jak zde někdo již napsal-přečíst musíš-podepsat můžeš) jakožto subjekt působící na území ČR nebylo nikde napsáno, že nemůže být auto z jiné pobočky. Bylo tam jen doporučení, že by to mohlo tak být. Dostal jsem nabídku, ať si v klidu sednu, vyberu auto a až jej vyberu i na jiné pobočce optáme se techniků v pobočce jak si auto stojí technicky.

Zde byl chtěl vyzdvihnout ochotu reklamačního technika, který si byl jasně vědom, že je prodejce a já zákazník. První hovor byl na jich Moravy se slovy, že pokud pošlou auto špatné, dostanou k úhradě celý převoz. Po 30 minutách bylo auto nafoceno a zdokumentováno se všemi závadami. Rozhodnutí - nebrat. Pořád jsem chtěl 80kw a tím se zúžoval můj prostor.

A tak jsem šel do 66kw v černé barvě (z barvy jsem taky moc radosti neměl), ale dnes jsem štěstím bez sebe a důraz se vyplatil. Auto nakonec přivezl zaměstnanec z Ostravy po vlastní ose, a protože jsem na něj čekal, ihned sdělil svoje dojmy a já jsem měl možnost nahlédnout do motoru a prohlédnout kola (kvůli teplotě od ložisek) atd. Rozhodnutí - beru.

Stále sice ještě musím používat Mastecard, abych si jej vyšperkoval jako to na "malé" dílně, ale přibližuji se k němu.

Nakonec jsem napsal na spol. AAA dopis, kde jsem osobně poděkoval za přístup v reklamaci a práci reklamačního technika, ale i celého kolektivu.

Můj závěr:

1) koupit se dá (viz. prodej mých 2 vozů a jejich spolehlivost)

2) pečlivě vybírat

3) natrefit na dobré lidi

4) vezmu-li v úvahu, že existují bazary, které vykupují auta a prodávají, ale za vykoupená auta dluží přes 2 roky, jmenovat nemusím, vychází AAA jako lepší bazar vč. výkupu, a když vezmu svoji zkušenost s výměnou vozu - tohle Vám jiný bazar u "dálnice" nenabídne (tím se vůbec nechci nikoho konkrétně dotknout)

5) vybíral jsem, aby neměl škrábance atd. Stačila jedna návštěva Benátek, místního placeného parkoviště, a krása je pryč a už je z toho skorem bourané auto, i když jsou poškrábany jen dveře.

6) Myslím, že se mohu zařadit mezi spokojené zákazníky tří písmen na začátku naší abecedy.

7) Pro autora příspěvku - neunáhlit se, protože auto Ti musí přinášet radost, né starost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foxo

Ahoj. Ja bych to neriesil. Kup bicykel, a mas to iste, ze sa ti nic jako je cidlo, senzor, krokac a podobne prkotiny nepokaza. :D:D:D

Servisoval jsi někdy dnešní kolo? Vidlice, přehazka, řazení, brzdy, řetěz - to je panečku spotřebák :) Normálně mě kilometr na kole stojí v amortizaci víc než kilometr v autě, nedělám si srandu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...