Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrzání


Milang

Recommended Posts

Zdravím.

Koupil jsem si 206 cc a jsem z ní nadšený. Až na jeden problém.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti alespoň z částečným odstraněním vrzání karoserie.Respektive spojů při zavřené střeše.Nevím co přesně tam vrže ale je to docela nepříjemný.

Jestli má někdo nějaký tip budu moc vděčný.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CCčka se nám tu poslední dobou nějak množí. Akorát se divím, že to všichni kupujou teď, před zimou. To mají někde ve výprodeji se zimní slevou na letní zboží? :D :D

Myslím že hlavně povrzávají ty zámky střechy, což je kov na kov. Ale přiznám se, že sem byl zatím línej s tím něco dělat. Trochu to vadí, ale rádio na rozumný hlasitosti většinou postačí. Kdyby se ti povedlo to něčím namazat a utišit dej vědět, ať mám pak na jaře, až se do toho taky pustím, ulehčenou práci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

CCčka se nám tu poslední dobou nějak množí. Akorát se divím, že to všichni kupujou teď, před zimou. To mají někde ve výprodeji se zimní slevou na letní zboží? :D :D

Myslím že hlavně povrzávají ty zámky střechy, což je kov na kov. Ale přiznám se, že sem byl zatím línej s tím něco dělat. Trochu to vadí, ale rádio na rozumný hlasitosti většinou postačí. Kdyby se ti povedlo to něčím namazat a utišit dej vědět, ať mám pak na jaře, až se do toho taky pustím, ulehčenou práci ;)

na to je dobré céočko , přestane to vrzat , fakt!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem ako u ccéčko, ale mne tiež vrzgaly zadné dvere. Najmä po čase ako som dal zadné pláto z MDF, ktoré bolo asik trošku väčšie. Tiež som dlho špekuloval čo to asi môže byť... Nakoniec som ten zatvarací mechanizmus prestriekal silikónovým olejom a prestalo to, tak skúste....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok silk oil.:superTreba si uvedomit že začína tuho a to je citit aj na tesnení a iných častiach.Ja som to tým premazaním odstranil asi o 80 percet,upne sa to neda ale je to ok.Tak to vyskušaj premazat vsetky spoje ved teraz aj tak asi nebudes davat strechu dole a cez leto to poutieras aby si sa neufulal od toho.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podařilo se mi to vrzání tak o 70 procent odstranit. Je to už snesitelné i při vypnutém rádiu.Dokonce na mírných nerovnostech, kterých je na našich cestách hodně :D to není slyšet Dělali to plasty kolem spojů střechy. Stačilo je trochu pohnout a napnout. .Ještě namažu ty kovový spony a doufám že to přestane úplně. I když až takový optimista nejsem, hlavně ne na kostkách , kterých je plná Praha. Tak jsem zvědav co to udělá až vyrazím do centra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...