Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stav tachometru


Jaris

Recommended Posts

Zdravim

Měl bych dotaz, jestli se u 406tek dá na počítači zjistit skutečný stav najetých Km. Někde jsem slyšel, že má prý dvě paměti. Jedna se vymazat dá a druhá ne. Zajmá mě to, protože v téhlé republice se teď stal hit (přetoč a prodej) :(.Tak by zajmalo, jestli jsem se nestal obětí taky :(.

Díky

[upravil dne 19/10/07 Jaris]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jaris

Zdravim

Měl bych dotaz, jestli se u 406tek dá na počítači zjistit skutečný stav najetých Km. Někde jsem slyšel, že má prý dvě paměti. Jedna se vymazat dá a druhá ne. Zajmá mě to, protože v téhlé republice se teď stal hit (přetoč a prodej) :(.Tak by zajmalo, jestli jsem se nestal obětí taky :(.

Díky

[upravil dne 19/10/07 Jaris]

Co jsem slyšel tak snad až někde od roku 2001 to prý jde, ale jen u některých aut, pokud ti to jezdí a nedělá problemy tak bych to snad ani nechtěl vědět;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bych to přiblíž proč se pídím o stavu tachometru. Ve 200 000 Km sem nechal v jednom servisu měnit klínovej řemen (prý vybroval). Po 213 000 se mě podělal altík a tak jsem ho nechal repasovat (v jiném servisu). Při tom zjistili, že jsou špatné ložiska na altíku, špatné ložisko na servopumpě, obě kladky a ještě odešel klimakompresor (šustilo jak staré kolečko od trakaře). No příčina byla, že ten boreček co mě měnil klíňák, mě ho tam dal krátkej. Tekže to bylo naplé jak svině. Ani prý nešel sundat. No a tak jsem jel za tím klukem a prý tvrdí, že mám stočenej tachometr. Že to auto má najeto 300 000, poznal to prý podle volantu. Že je ochmatanej. A že po 300 000 tohle všechno odchází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pokud máš od toho deb..., co ti měnil klíňák doklad, tak tím operuj (je tam datum a počet km). Na práci se přece dává nějaká záruka, ne? A pokud to podělal, tak by za to měl nést odpovědnost.

Nějaká argumentace o přetočených km a ohmataným volantu je nesmysl.

Víš, že máš pravdu, ale stejnak z toho de... nic nevymámíš. Ber to tak, žes narazil na magora a že je štěstí, že ti nic na motoru neodešlo. Alespoň víš, do jakýho servisu nemáš jezdit

A klidně sem napiš o koho šlo - vůbec, nějakej BLACKlist by nebyl špatnej. Dyť je nás vcelku hodně, tak proč nebodovat servisy po celý republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, altik mi odešel asi ve 160tis km a to auto mám od 8tis km a jezdim s nim slušně a všechno pravidelnej servis a žádný honění motoru.. to se prostě asi stane, ale jak ti řiká ten kluk takový věci tak je to nesmysl a to poškození bylo tím napnutím jak píšeš, tak že bych vůbec neřešil jeho kecy na kilometry, ale to že to prostě pohnojil. :roll alespon umluvit by se mohl.. co si na něm vzít, když by ti nedej bože oddělal motor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No problém je, že jsem debil a nevzal jsem si papír. Dělal mě to jeden kamarád a netušil jsem že to pohnojí. Myslel jsem, že to udělá jako by to bylo jeho. No o zaplacení celkové částky nechtěl ani slyšet ale aspoň mě to udělál jen za cenu klimakompresoru. Prostě už vím kam nejezdit a jedině už s dokladem. Je hodně mladejch kluků co tu opravujou pokus, omyl a rychle abych měl co nejvíc :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...