Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co hučí u světýlka v kabině?


jaragi

Recommended Posts

Tohle mi už chvíli vrtá hlavou:

Po zapnutí klíčku mi začne "hučet u hlavy". Jde to z panýlku u stropního světýlka. Myslím, že je to nějaký "větráček" - je tam malá mřížka. Nevíte někdo co to je? Já mám teorii, že by tam někde mohlo být čidlo klimy (mám automatickou) a větráček tam honí vzduch, aby to nezkreslovalo. Tolik má teorie. Rozdělával to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, díky. :super

Stejně mě to láká se tam podívat. Jednak, jestli to hučení (i když po nastartování je neslyšitelné) nějak omezím (namažu) a možná bych tam přidal další tepl. čidlo a někam bych ho připojil, ať vidím i aktuální teplotu a ne jen tu "požadovanou" co si nastavím. Momentálně sháním náhradu za tepl. čidlo v zrcátku, tak bych tam nahoru dal stejné a nějak bych vymyslel přepínání u displeje.

Jo a taky mi z toho čouhá mikrofom handsfee a chtěl by tam nějak přidělat.

Mám nad čím přemýšlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravím, začala mě zlobit aut.klima. Zjistil jsem že po nastavení teploty, klima nějak divně reaguje. Napadlo mě že to může být ve stropním čidle. A taky že jo, netočí se ventilátorek. Ventilátorek je vpořádku, zkoušel jsem ho v mé druhé 406tce. Potřeboval bych podadit, nebo najít schéma. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno :roker, auto jsem koupil v únoru, až nyní při oteplení jsem začal pozorovat tuhle závadu. V příručce uživatele jsem našel pojstku F2-Termistor vzduchu-Ovládání ventilátoru. V autě tahle pozice byla volná, tak jsem tam strčil pojstku 5A a ono to funguje.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...