Jump to content
Sign in to follow this  
jaragi

Co hučí u světýlka v kabině?

Recommended Posts

Tohle mi už chvíli vrtá hlavou:

Po zapnutí klíčku mi začne "hučet u hlavy". Jde to z panýlku u stropního světýlka. Myslím, že je to nějaký "větráček" - je tam malá mřížka. Nevíte někdo co to je? Já mám teorii, že by tam někde mohlo být čidlo klimy (mám automatickou) a větráček tam honí vzduch, aby to nezkreslovalo. Tolik má teorie. Rozdělával to někdo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jo, díky. :super

Stejně mě to láká se tam podívat. Jednak, jestli to hučení (i když po nastartování je neslyšitelné) nějak omezím (namažu) a možná bych tam přidal další tepl. čidlo a někam bych ho připojil, ať vidím i aktuální teplotu a ne jen tu "požadovanou" co si nastavím. Momentálně sháním náhradu za tepl. čidlo v zrcátku, tak bych tam nahoru dal stejné a nějak bych vymyslel přepínání u displeje.

Jo a taky mi z toho čouhá mikrofom handsfee a chtěl by tam nějak přidělat.

Mám nad čím přemýšlet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, začala mě zlobit aut.klima. Zjistil jsem že po nastavení teploty, klima nějak divně reaguje. Napadlo mě že to může být ve stropním čidle. A taky že jo, netočí se ventilátorek. Ventilátorek je vpořádku, zkoušel jsem ho v mé druhé 406tce. Potřeboval bych podadit, nebo najít schéma. Dík.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vyřešeno :roker, auto jsem koupil v únoru, až nyní při oteplení jsem začal pozorovat tuhle závadu. V příručce uživatele jsem našel pojstku F2-Termistor vzduchu-Ovládání ventilátoru. V autě tahle pozice byla volná, tak jsem tam strčil pojstku 5A a ono to funguje.:super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×