Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem nahodil zimáky.....


Přema

Recommended Posts

Původně zaslal: stalmik

No já už se taky chystam.. Jinak Přemo uděláme výměnu já si nasadim ty tvoje co se ti nelíbí a zdarma ti zapůjčím své exklusivní plecháče velikosti 14" o rozměru pneu 185/70 R14 :super:D:D:D

Vůbec se mi nechce je na to auto dávat.. TO bude hnus...:nevim

Ha ha já na své 14"nedám min 15" alu..... ale možná plechy 14" by tam vlezly......ale vyměna se asi neuzkuteční :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: KoNG

už tak brzo :D

Už jsem cítil že mi ty široký papuče v zatáčkách mín sedí,už ty gumy tvrdnou a mín sedí.....ted aspon budu na těch užovkách jezdit pomalu.....:D:D:D

Co tam máš za gumy, že už ti ted přestávály sedět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Tak bych řekl že to nahození zimáků nebylo zas tak předčasný, právě koukám z okna a sněží tu jako p**se. Takže mě to zřejmě taky nemine.

Safra, gde juž začíná padat to bílý mokrý svinstvo ???

Tady v OLC a ŠTBK CITY zatím nic !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: KoNG

už tak brzo :D

Už jsem cítil že mi ty široký papuče v zatáčkách mín sedí,už ty gumy tvrdnou a mín sedí.....ted aspon budu na těch užovkách jezdit pomalu.....:D:D:D

Co tam máš za gumy, že už ti ted přestávály sedět?

Goodyear F1 GSD 225/45/17 ale jezdím zatáčky jako prase tak možná proto.....:myslim:myslim:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska taky přezul a ušetřil jsem proti původnímu odhadu 5 000 Kč (HEČ!!!!).

Měl jsem totiž u Vašendů uskladněné loňské zimáky a myslel jsem, že jsou všechny čtyři sjeté - když se ale v servisu na ně koukli, doporučili mi 2 gumy dojet na zadku (že prý mají cca 60% vzorku) a tudíž mi stačilo zakoupit pouze 2 nové gumy. Koupil jsem GY Ultra Grip 7 a cena včetně montáže, vyvážení 4 gum a uskladnění letňáků byla něco málo přes 5000 Kč, což udělalo radost nejen mě, ale hlavně manželce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem chtel o vikendu snest pneu z pudy nechat je vyvazit a pripravit je v garazi az prijde doba na prezuti, ale vcera rano zaclo snezit, dneska rano uz byla souvisla bila deka ( ktera sice do ctyr odpoledne castecne slezla ) ale zimni gumy jsem rovnou nasadil na auto a hliniky schoval na jaro :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak už jsou zimáky na autí, zitra ještě natřu těsnění na dveřích abych do jara auto vubec otevřel :D

Vidis, to je dobry napad :mrk Cim to delas? Ja silikonovym olejem :myslim

Používall jsem parafín ale vloni jsem koupil silikon v plastový lahvičce s houbičkou, dobře se s tím dělá a dveře mi nezamrzli, jen jednou se jim nechtělo asi v pulce zimy tak jsem to namazal znova a pak až do jara dobrý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...