Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako casto vam kontroluju policajti gumy?


Ras2

Recommended Posts

Mam asi opacny problem ako vecsina, ale chcem dat na 206 SW 14" disky a zimne gumy. V TP mam len 195/55 R15 85H, tak mi vlastne policajti mozu zobrat technicak ak to zistia. Bol som dnes u dilera a 14" disky aj s pneu 185/65 za cca 3000 co nieje zle a aj tie pneu sa mi zdaju na zimu asi lepsie ako 195. Zapis ineho rozmeru do TP je celkom porod a bez zaruceneho uspechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem se nesetkal s "chytrým poldou" - kterej by mi kontroloval pneu (no, můžou bejt výjimky, ale raděj ne) - max. jak říká "Matrix.." - ojetí vzorku.

Jednou mě to kontrolovali - ale ukecal jsem to, neměli měrku - já sice jo, ale věděl jsem, že houbka bezénu již místy neodpovídá.

Po perfektním výstupu : policajt versus "blbý"vesničan - jsem byl milostivě propuštěn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: autojirka

To já taky scháním disky se zimákama 185/65 r14, ale vůbec je nemohu sehnat. A Když jo tak za nehorázně velký peníze. Myslíte že Et hraje velkou roli? Měl bych mít et 24 mohl bych dát na auto disky s ET 18? Asi ne že jo

[upravil dne 18.10.2007 autojirka]

to je 6 mm na každé straně... ukaž mi někoho, kdo tohle vyosení pozná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy mi kontroloval policajt gumy před 10 lety, u otcova Wartburga, v zimě. No zastavil vrak, a těšil se, jak se po mě povozí. Jenže milý warťas měl obuté fungl nové zimáky Michelin převyšující hodnotu vozu (byly sundané z nějaké bouračky), no nezapomenu na ten policajtův výraz, když se na ně podíval. I otázal jsem se ho hned začerstva, jestli se mám jít na oplátku podívat na gumy na tom jejich služebním fáčku - dost nas*aně odvětil, ať jedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mluvím z vlastní zkušenosti, tak to bylo jen jednou jedinkrát a to ještě na dodávce (pouze vzorek jak píše Oddie), jinak myslím, že to není zrovna věc na kterou by se zameřovali:super Vím o jediném případě a to u "tučňáků", kteří vytuní auto tak, že kola koukají půlkou šířky ven:aut Ale jinak myslím, že můžeš být v klidu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě při kontrole (teda placení za rychlost:mad:) jednou policajt jenom řekl: "Ty patnáctky na toho Golfa asi nepatřej, co?" Jinak byl ale v pohodě a pustil mě normálně dál :D

EDIT: Jinak mi maximálně kouknou na vzorek, jestli vůbec. A loni na STK se na kola borec ani nepodíval...

[upravil dne 19/10/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...