Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vymena oleja 3,0 V6


Y2K

Recommended Posts

Původně zaslal: MPavel

Evidentně ti to nerozmluvíme. Je to tvoje auto tak si tam můžeš lejt co chceš. Náš názor znáš.

A na doporučení peugeotu bych se vůbec nespoléhal. Ti toho napovídají....

Ale to zas nie...ja si rad necham poradit....

Len tie hydrosomariny ma stvu to je cele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

preco ta stvu?klepe ti to?

Ano presne tak...klepe.

Aj ked mi to na jesen robili, vymenili 8 vadnych ale tie co vytiahli a dali naspat tiez zmakli a robi to stale....vsetky som menit nechcel aj tak to uz bola palka velka.

No klepu a klepu svine....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

to je divne.pokial sa pamatam tak mas dost malo km nato aby to klepalo.ja by som tam skusil naliat ten pripravok.myslim ze tym motoru neublizis a za pokus to stoji.

Hmmmm....noo a teraz uz uplne neviem ze co...sakra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

do starych motorov som lial kadejake pripravky a nikdy sa nic nepokazilo,ale do tychto novych typov nie takze zase nechcem radit blbost.

No do tej vymeny je este daleko tak porozmyslam este....

Ale kazdopadne je to blbost ze to klepe....u inych motorov som to nevidel len u pazotov...sakra

Cim to asi bude ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Možná to je tím, že je to pažot.... :)

A jsou to zdvihátka? Klepáním se také mohou projevovat vstřiky...

Nie nie...su to zdvihatka.

Bolo to aj v pazote v servise a klepoce to len ked sa tomu chce...ked vymenili tie zdvihatka na chvilu to prestalo ale potom zas.

A dat zasa 30 za ich vymenu sa mi zrovna nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti robili v peugeote?ak hej tak ta pekne oje.....li viac to tam ani nedavaj a ked tak mali by sa menit vsetky lebo ti vymenia len tie co su uplne vadne a tie co to budu mat o nedlho za sebou ti tam nechaju a mozes sa tam vratit znovu a kopec penazi za robotu je v....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

to ti robili v peugeote?ak hej tak ta pekne oje.....li viac to tam ani nedavaj a ked tak mali by sa menit vsetky lebo ti vymenia len tie co su uplne vadne a tie co to budu mat o nedlho za sebou ti tam nechaju a mozes sa tam vratit znovu a kopec penazi za robotu je v....

Noo presne tak to asi je...ze tie co nevymenili tak dochadzaju.

No a kedze maju za hodinu prace 690 SK a vymenit hydrovahatka znamena rozobrat celu hlavu motora, co je vraj aj 12 hodin tak to celkom aj sedi.....

A jasne ze tam uz nepojdem.....ale na druhu stranu aspon vsetko dosponovali, spravili a tak....takze tie peniaze nelutujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to iste a lacnejsie hodne lacnejsie ti spravy iny mechanik ak mas neakeho kamarata tak neni co riesit ked ho poznas a robi s autami alebo splas mechanika peugeotu a nak ti to urobi ako fusku ako daleko to mas do Prievidzi?Poznam tam mechanika za ktoreho dam ruku do ohna robil som s nim 2 roky a akt borec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

to iste a lacnejsie hodne lacnejsie ti spravy iny mechanik ak mas neakeho kamarata tak neni co riesit ked ho poznas a robi s autami alebo splas mechanika peugeotu a nak ti to urobi ako fusku ako daleko to mas do Prievidzi?Poznam tam mechanika za ktoreho dam ruku do ohna robil som s nim 2 roky a akt borec

Do Prievidze asi 100 KM....ak by bola rozumna cena nie je problem prist...a vraj sa daju zohnat hydrovahatka priblizne po 500 Sk....aj tak by to bola cena sice....ale ak by to prestalo klepat tak idem do toho....

A k tomu este ta vymena oleja....

Taka jarna generalka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Este otazocka. Ked tam mam teraz 5W40, je rozumne zmenit to na 10W40 alebo nie?

Prisady som sa rozhodol ze ziadne nepojdu. Zatial to necham tak ako je a vymenitm vsetky hydrovahatka tak niekedy na jesen pripadne o rok na jar, pri dalsej vymene oleja.

Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Este otazocka. Ked tam mam teraz 5W40, je rozumne zmenit to na 10W40 alebo nie?

Prisady som sa rozhodol ze ziadne nepojdu. Zatial to necham tak ako je a vymenitm vsetky hydrovahatka tak niekedy na jesen pripadne o rok na jar, pri dalsej vymene oleja.

Co vy na to?

klidne tam muzes dat tu vyssi viskozitu, s tou 5W40 by se ti akorat trochu lip startovalo pri teplotach vice pod nulou, ale posledni zimy takovych dnu, kdy by bylo -20 bylo na prstech jedny ruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...