Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zabezpeceni kufru a zadnich dveri


apevecko

Recommended Posts

Původně zaslal: apevecko

Mam 2003,donutis me jit se podivat do garaze na ten klic :)

to by tez melo jit z aktivovat:myslim

chtelo by to zkusit , jim řekni ze chces z aktivovat i funkci go home ,po zamknuti se ti na pulminuty rozsviti mlhovky na cestu domu, zaktivuji ti denni svetla ajine vymozenosti. mas tempomat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si dal dorabat alarm a jeho doplnkova funkcia je automaticke uzamknutie dveri po rozjazde. Inac v pripade vypnutia motoru okamžite otvorí všetky dvere aj kufor, čiže predpokladam, že by to otvorilo aj pri búračke - dúfam, že to neskúsim na vlastnej koži!!!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi se to řešilo ale asi nedořešilo:

Napadlo mne spojit zamknutí kufru s nastartováním motoru. Ještě bych měl zlepšení spojit to s rozsvícením potkávacích světel (rozsvěcují se mi automaticky) a při zastavení bych mohl přepnout na obrysové a kufr by se odemknut i s nastartovaným motorem. Otázka je jak zajistit zamykání a odemykání kufru, aby to nemělo vliv na ostatní elektroniku (prakticky to vyzkoušet).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: apevecko

Tempomat nemam,co tim myslis,jine vymozenosti?

už nevim z ktereho vlakna jsem to zkopiroval:

Vím. Takže co si zhruba pamatuju, tak se dá:

- zamčení auta po překonání 20 km/h

- rozblikání všech blinkrů při prudkém brzdění (deaktivuje se zase rozjezdem anebo přidržením tlačítka nouzovek na 2 vteřiny)

- funkce comming home (světla svítí i po vypnutí motoru a zamčení ještě asi 40 vteřin-musíš po zhasnutí motoru a před vytažením klíčku bliknout dálkovýma a pak vytáhnout klíček, vylezt a zamčít), abys trefil dom

- citlivost senzoru světel (mám nastavenou nejvyšší citlivost,spíná i za mírnýho šera)

- aktivace funkce Economy mode

- aktivace funkce stírání oken (když valí stěrače naplno nějakej čas - rožnou se automaticky mlhovky. Nebo při stírání okna a zařazení zpátečky se rozjede zadní stěrač u kombi)

- dají se upravovat dojezdy oken po uzamčení (zase jak kdy)

- aktivace tempomatu

- aktivace vyhřívaných sedadel

- aktivace funkce opětovného uzamčení (pokud dálkově odemčeš auto a neotevřeš žádný dveře do 40 vteřin, auto se zase zamkne)

- aktivace trvalého svícení po startu

- a to asi ještě není vše, ale už si víc nepamatuju, taky hlavně záleží na verzi BSI. Ale když tam budeš a napíchnou ti ho, tak to s technikem prolezte a uvidíš. Já to tak udělal spolu s tempomatem a čuměli jsme do toho hodinu a zapínali co šlo. DIAG ukazuje i velice podrobný info o FAPu (spotřeba aditiva v miligramech, časy kdy se aditivum naposled vstříklo, hodnoty čidel v miliohmech, atd atd...) Dej pak vědět, Ahoj

jinak tempomat jsem i spackou dodělal tchanovi za 2500,- aje to luxusni věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

jen mě napadlo ,kdybys měl tři tak by přes diag slo v BSI zaktivovat automaticke zamykani po rozjezdu. takže počitam že maš auto do roku 2001

to by asi 205-tka nedala :)

no nedala , pač tam pišou po rozjezdu:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

jen mě napadlo ,kdybys měl tři tak by přes diag slo v BSI zaktivovat automaticke zamykani po rozjezdu. takže počitam že maš auto do roku 2001

to by asi 205-tka nedala :)

no nedala , pač tam pišou po rozjezdu:D:D:D

tím po rozjezdu narážíš na něco konkrétního? Příště ti nacouvu na kapotu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: Pe.Tr

jen mě napadlo ,kdybys měl tři tak by přes diag slo v BSI zaktivovat automaticke zamykani po rozjezdu. takže počitam že maš auto do roku 2001

to by asi 205-tka nedala :)

no nedala , pač tam pišou po rozjezdu:D:D:D

tím po rozjezdu narážíš na něco konkrétního? Příště ti nacouvu na kapotu !

tak se hned nečerti , jenom sem dráždil Kobru bosou nohou:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...