Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké gumové koberečky na 406


Guest MMMMM

Recommended Posts

Scháním nějaké gumové koberečky na 406. Stále se nabízejí jen takové vany,které mají univerzální velikost a prostor na nohy u 406 je vepředu dost dlouhý.Originál koberečky stojí 3000,- dobrá pálka.Jaké koberce používáte,kde se dají sehnat nějaké které by se hodily na 406.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam koberecky normalni - kobercove. Dea je jedna firma na miru do kazdeho auta - s libovolnou vysivkou a barvou lemovani a napisu. Objednavky prijima prodavacka v Boty- Tony v Teplicich - naproti byvalemu kinu oku. Cena bude cca 800kc za vsechny 4. Gumu nechci! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na leto kobercove (viz.foto na P-C clen 47) a na zimu gumove. Mam ale zalusk na origo Peugeot vanicky. Presne kopiruji podlahu, povrch je tkanina a ze spodu pogumovane a nepropustne. Daji se myt wapkou, jen nejsou odolne vudci jehlovym podpadkum, ale ty nenosim.:D:D:D Cena se pohybuje okolo dvou litru:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem MMMMM

A co ten sníh,ty koberecky se nacucaji a jsou desne mokre.Ja mam original negumove koberecky od Peugeota.

Ty moje jsou zespod jako gumove, nepropousti vodu do koberce auta. Typove stejne jsem mel i ve 405 se kterou jsem jezdil dost casto do hor. Pokud nejsi vylozene \"cune\" a nevlezes do auta se 20 cm snehu na botech tak se to vsakne do koberecku a postupne se to odparuje.. . takze NO PROBLEM. :):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem MMMMM

Ja mam original od Peugeotu koberce z latky a zespod jsou takove hrudky jedna vedle druhe asi aby to neklouzalo,myslel jsi toto?

ty moje jsou zespod pogumovane a na te gume jsou \"hrudky\", ktere se principem sucheho zipu prichytnou ke koberci.. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...