Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak přepravit gumy napříč republikou?


MirasCC

Recommended Posts

Nějaká dopravní služba mi přišla na mysl, ale zajímaly by mě konkrétní zkušenosti. Ceny sou vcelku rozumný, podle váhy zásilky a dobírkový částky to vychází do tý pětistovky určitě. Koukám, jakže by se správně měly balit balíky. Nápad se svázáním gum dohromady a hozením do igelitovýho pytle nevypadá na úplně průchozí. Neřešil někdo něco podobnýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásilková služba, např DPD, převáže dvě spolu lepicí páskou na dvou místech. Přilepí průhlednou páskou (ovázáním) adresy, a hotovo. Cenu se zeptej, ale odhaduji tak 250 za dva balíky po dvou. www.dpd.net

Teď jsem kupoval přes internet asi 5 zásilek, je to bez balení a bez problémů.

[upravil dne 17.10.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Jj, taky mi přišly gumy, byly svázaný jen lepicí páskou vždy dvě a dvě a byla na každý dvojici moje adresa, takže no problema :super

Takhle mi taky přišli a to normálně Českou poštou, takže určitě levnější než zásilkové služby. Nic se jim nestalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pošta nevim nevim, tam maji pořád nějaký příplatke, že je to neskladné atd atd:papa

jinak 28.10. pojedu z prahy do brna, tak pokud je to reálné a příjemce by si pro ně přijel do brna, není problém ty gumy vzít :papa

pokud se mi ale ty gumy budou hodit, tak je asi zapřu :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...