Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jěště dotaz k té zadní nápravě?????


pavel626

Recommended Posts

jeden známý havaroval a nápravu by prodal myslím tím zadní,kola jsou rovně a zadek sedlý není a zdá se vše v pořádku.

myslíte že se vyplatí jí vyměnit či né???? nebo raději repasovat?? náprava je zatím na voze ted ji bude o víkendu demontovat na co se mám pozorně kouknout a nebo vyzkoušet??

díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel626

jeden známý havaroval a nápravu by prodal myslím tím zadní,kola jsou rovně a zadek sedlý není a zdá se vše v pořádku.

myslíte že se vyplatí jí vyměnit či né???? nebo raději repasovat?? náprava je zatím na voze ted ji bude o víkendu demontovat na co se mám pozorně kouknout a nebo vyzkoušet??

díky za odpověd

No asi takle,repasovaná se pohybuje okolo 8500-9500kč.Vyskoušej tudletu v jakym je stavu dokud je na voze a za kolik,já sem kupoval od známýho před 2roky na 309ku ,byla rok po repasy,i s prací mě stála 4a půl litru Kč.Teď s tim jezděj mladí , náprava je "zatim "dobrá,bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náprava je věc, kterou by ti měl dát každý aspoň s pár-denní zárukou, takže si to nejlépe zkus přímo na svém voze a dej tomu jaxe u nás říká ,,knedlík,, - jinaq to nepoznáš, ta moje BYLA na oko taky v luxusním stavu a ejhle, levé rameno si vychodilo mezííírku a všechno je v p*deli :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...