Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Regulace ventilátoru topení


Driver

Recommended Posts

Přestalo mě fungovat ovládání regulace ventilátoru topení, ono to tedy tak trochu funguje, ale když dám otáčky na max tak ventilátor běží moc pomalu. Funguje to stejně i po přepnutí na vnitřní cirkulaci. Jednou už to zlobilo tak jsem to rozebral, vyčistil dráhu po který běhá ten kontakt a bylo to ok. Teď to ale nepomohlo, neřešil jste to někdo u 306ky? Našel jsem tady akorát podobný problém u 205/405.

[upravil dne 17/10/2007 Driver]

post-0-14109596747181_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak opět zafungoval pežotí Self repair system a ovládání už zase funguje. S kamarádem jsme to dneska rozebrali (opět mi spadl knoflík od spínání klimy dovnitř přístrojovky takže jsem v tom mrazu ještě rozdělával ty plasty kolem řadící páky a ručky), vyndali jsme ten tišťák (už asi po třetí), vyčistily opět kontakty (už asi po třetí) a proměřily jsme několikrát odpory na tišťáku. Jeden z těch odporů neukazoval žádnou hodnotu tak jsme usoudily, že by to mohlo být tím. Kamarád vzal ten panel a šel se kouknout jestli by měl nějaký náhradní odpor a když se vrátil tak ještě jednou změřil ten špatný odpor. A najednou měřák normálně ukázal hodnotu. Tak jsme to připojil zpátky jenom na kabel na zkoušku a hele ono to fungovalo, větrák běžel na plný pecky. Takže jsem se jenom podrbal na namrzlý hlavě, pronesl něco na adresu francouzských soudruhů a složil to rychle zpátky. Zatím to funguje, jsem jenom zvědavý na jak dlouho. Vlastně pořádně ani nevím čím to bylo. Asi se nám s kámošem povedlo vyřadit z provozu kurvítko :D

[upravil dne 29/12/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...