Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jezdi ale jen když se mu chce... ?


KaizerSose

Recommended Posts

hohoho kua , toto zacalo robit aj mne :( a poriadne ma to uz serie .Auto je tym padom nebezpecne , lebo ked chcem niekoho predbehnut slapnem na plyn a nic !

Mam podozrenie na benzinove cerpadlo , mam dojem akoby po zoslapnuti plynu nedostal motor dost paliva .Pokial idem kludne ze auto vobec nevytacam tak to este ide ale akonahle potrebujem trochu vytocit je to v prdeli , len kucka a dusi sa .

Palivovy filter ma zhruba 7tis km , test mnotora zhruba tiez tolko , sviecky tak isto . Dufam, ze su to sviecky .... poradte pliz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tohle delalo kdyz sem tam nalil spatnej benzin, tak to taky nad 4000 kuckalo.

Aby se nezdalo, ze do auticka leju nejaky sracky, tak musim napsat, ze jsem tankoval u Parama, ktere jsem do te doby povazoval za solidni benzinku, ale ted bych auto radsi odtlacil nez tam znovu natankoval.

Proste zkuste natankovat u nejaky \"lepsi\" benzinky a rovnou nejakej \"leps \" benzin, vsak ho nemusi byt hodne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sirael to je nutne ???? :o:o:o:o:o Som nevedel , kua sak benzin je drahy :D:D:D:D:D .

Ja chodim stale na tu istu benzinku ( ESSO ) ale je pravda , ze som bol doma a cestou som natankoval aj inde . No nic, sak ja natankujem teda ked to inak nejde , ale iba teraz , potom uz tankovat nemienim !!!!! :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaizer neber to prosim tak , ze sa na teba vykaslali.Ja sa ti ospravedlnujem , ze som ti vliezol do prispevku .

Ja som vcera siel na Shell a natankoval som plnu nadrz Power racing a cuduj sa svete auto islo aspon zatial normalne, aj ked som presiel len cca 30km .Ale snad to bude OK . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Miki

Kaizer neber to prosim tak , ze sa na teba vykaslali.Ja sa ti ospravedlnujem , ze som ti vliezol do prispevku .

Ja som vcera siel na Shell a natankoval som plnu nadrz Power racing a cuduj sa svete auto islo aspon zatial normalne, aj ked som presiel len cca 30km .Ale snad to bude OK . :)

No vidis asi to je to samy co u me, snad uz to bude dobry, ale abys porad nemusel jezdit za draho, kdyz si dal ted auticku namlsat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masinka - nooo unas je za 34,90 ,- .Ale dnes mi viacery chalani povedali ze benzin na Shell ma problemi .No uz ani neviem ktora pumpa ich u nas nema .vraj najlepsi benzin ma slovnaft, normalne premyslam, ze radsej si priplatim cca 2-3,- na liter a budem tam davat ten Power Racing pravidelne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, to je drahy jak svine :o. Jakej je u vas na slovensku prumernej plat?

Benziny jsou i v cechach nahovno, to ve svycarsku si auticko hezky jezdi, spotreba de o litr dolu atd. Proste my tady na vychode mame nekvalitni smejdy :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to koukám.. u nás v okrese co vim tak je jen jedna shellka a nevim jestli tam maj ten zazračnej beno cos psal ale zkusim to.. taknku tam za nějakou tu krone a naložim mu do plnejch jak jen pude :) každopádně teď jsem s tim tak dva dny trajdal po městě a to celkem dost a nic.. ale taky jsem ho nad 3,5 nevytáčel.. i když dneska cestou z chebu jsem mu na pětku dal asi na 4.5 a šlapal.. no uvidíme.. každopádně díky :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To masinka: No jeste nejasej ze je u nas benzin levnej... na slovensku je uz \"aplikovano\" zvyseni spotrebni dane a nas to jeste ceka, takze od ledna uvidime co to udela s nasim benzinem.

(minuly leto jsem byl na slovensku a benzin stal jak u nas takze byl po prepoctu jetse vyhodnejsi)

jestli bude stat u nas litr 30kc tak budu mit asi utrum s jezdenim... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne ta mala svina zase robi to iste .Pokial bola plna nadry slo to pekne, ale teray je tam cca 1/2 nadrye a uy yase sklbe a skace jak sibnuta . Uz ma poriadne serie !!! :mad::mad::mad:

Takye co radite ?? Poyriet sviecky a vymenit filter ?? Ale kua preco to nerobilo ked bola plna nadrz ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...