Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sání na 306 1,4 lpg má to cenu?....


Tomáš.š.

Recommended Posts

JJ asi tak ja taky pořád uvažoval jak zvyšovat výkon atd nakonec jsem skončil u skromnější verze 2,0XSi jen se 121PS, ale o sání jsem taky uvažoval, protože celkem ten system přivodu vzduchu mi trošku neleze do hlavy, ale nenašel jsem ještě žádnou hezkou inspiraci a funkční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

To Tomáš: Ahoj ano to AX je mé výkon je 38 ropových kilowat. Jde mi jen o to že musíš vědět co od auta chceš. Nechci tě naštvat ale kupit 1,4 a potom bastlit jak tomu trošku přidat výkon je ztráta času a peněz. Levněji vyjdelepší motorizace třebas taková 1,6 pojede znatelně líp... Pa :roker

cus ne ja se nezlobim:papaproste si budu hrat a pak uvidim mej se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

to Georginho_cz406 - přesně tak - kdo si hraje nezlobí.já má obsah 1,1 a taky jsem tam dal bavlněnej filtr

ale jen proto, že mě to baví si s tím hrát:aut:D

jasny!!!!!ja tu 306tku koupil od kamoše....na nej uz to bylo malo tak si koupil 306tku 1,8/16V(s tim se srovnavat nemuzu to je jasny)zatim si nestezuju....:D:P:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo tu co mluvi o konich a sani? U lpg bych se na to vykaslal a souhlasim s prvnim prispevkem, kup si radsi silnejsi auto na tuning, kamos ma predelany komplet cely auto, toyota corolla 1,4, jeste si tam blbecek dal 18 kola a pokazdy, kdyz se potkame, tak chce zavodit. ja to nechapu, mel si koupit silnejsi motor, pak ho na sprintech nemusim za sebou tahnout na spagatu. Jinak chip by vector dle meho rozhodne nema 160 koni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...