Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak na to 306


PeterG

Recommended Posts

Ahojte, keby niekto potreboval moze si stiahnut opravarensku prirucku na 306.

www.sportslovakia.com/p306/306_jaknato.rar

alebo link na mojich strankach celkom dole. a save target as.

niekto to zhanal v sekcii ostatni koupim, tak som mu tam dal odpoved, ale dam ju aj sem, keby ste este niekto potrebovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

No,tak sem si to taky stah,ale moc si nepočtu anglicky totiž neumim.Zkusim eště hledat,třeba to najdu v čeko překladu

Mno knížku mám (zatím poslední dotisk včetně HDi motorů), ale že by se mi ji zrovna chtělo skenovat .. snad za dlouhých zimních večerů :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale chlapi ved to nie je take tazke. vacsinou je problem nieco rozobrat ze nevieme kde su sroby, ako to drzi. tam je to vyfotene ako to dat dole. cisla su medzinarodne, ked chcete nejake vole alebo momenty urobit. a schemam rozumie ci anglican alebo slovak a cech samozrejme rovnako.

tych par slov co treba odtial prelozit sa da pohladat aj v slovniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

ale chlapi ved to nie je take tazke. vacsinou je problem nieco rozobrat ze nevieme kde su sroby, ako to drzi. tam je to vyfotene ako to dat dole. cisla su medzinarodne, ked chcete nejake vole alebo momenty urobit. a schemam rozumie ci anglican alebo slovak a cech samozrejme rovnako.

tych par slov co treba odtial prelozit sa da pohladat aj v slovniku.

No, já mám tu knihu v češtině "Jak na to" PEUGEOT 306 - od M.Coombs + S.Rendle.

Dokonce obě v ČR vydané verze tzn. od roku 1993 - a i to druhé vydání 1993 - 2002.

Ovšem můži ti říct, že tam jsou kolikrát takové bláboly - že se člověk nestačí divit.

Naposledy jsem se dle této "skvělé knihy " pokoušel demontovat přístrojovou desku.

Kdyby mi na "dálku" nepomohl "Marco " - tož bych to asi demontoval i teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PeterG

Ahojte, keby niekto potreboval moze si stiahnut opravarensku prirucku na 306.

www.sportslovakia.com/p306/306_jaknato.rar

alebo link na mojich strankach celkom dole. a save target as.

niekto to zhanal v sekcii ostatni koupim, tak som mu tam dal odpoved, ale dam ju aj sem, keby ste este niekto potrebovali.

Diky Peto. Moja Ingliš tiez nie je skvela, ale dost to pomoze. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: PeterG

ale chlapi ved to nie je take tazke. vacsinou je problem nieco rozobrat ze nevieme kde su sroby, ako to drzi. tam je to vyfotene ako to dat dole. cisla su medzinarodne, ked chcete nejake vole alebo momenty urobit. a schemam rozumie ci anglican alebo slovak a cech samozrejme rovnako.

tych par slov co treba odtial prelozit sa da pohladat aj v slovniku.

No, já mám tu knihu v češtině "Jak na to" PEUGEOT 306 - od M.Coombs + S.Rendle.

Dokonce obě v ČR vydané verze tzn. od roku 1993 - a i to druhé vydání 1993 - 2002.

Ovšem můži ti říct, že tam jsou kolikrát takové bláboly - že se člověk nestačí divit.

Naposledy jsem se dle této "skvělé knihy " pokoušel demontovat přístrojovou desku.

Kdyby mi na "dálku" nepomohl "Marco " - tož bych to asi demontoval i teď.

Tak todle vydání mám taky,mám už ho asi rok,sem tam si vněm trochu počtu,když chci něco vědět,ale eště sem podle něj nic nedělal(ZATIM-a doufám ,že dlouho nebudu,zatim je všechno OK),jen sem si myslel,že najdu něco novýho a jinýho na počtení o tomdle autí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...