Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání 15. - 17. 2. 2008


Recommended Posts

Původně zaslal: Dariska

Já jelikož mám novou práci od po-pá, tak pojedu, ale ráda bych se k někomu přidala do auta, sama nepojedu. :myslim

Pokud nedostaneš lepší nabídku, můžeš se přidat ke mě (pojedu zřejmě sám s E-shopem, Helča s Pavlíkem se účastnit nechtějí, já ale budu zřejmě vyjíždět brzo odpoledne).

[upravil dne 6/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tákže ... kdo mě má rád se může těšit, kdo nemá, tak taky! :D:D Dorazim nakonec v sobotu ráno s Pe.Trem a těšim se. Je zvláštností, že na zimní klouzání nikdy nejezdím svým autem (asi z tohop udělám tradici :D).

Těším se a v sobotu see ya! :papa

Jo a platí stejná pravidla, jako na pražském minisrázku, tedy vyprošuju si nějaké plakání, ublinkávání a noční tříměsíční koliky ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tákže ... kdo mě má rád se může těšit, kdo nemá, tak taky! :D:D Dorazim nakonec v sobotu ráno s Pe.Trem a těšim se. Je zvláštností, že na zimní klouzání nikdy nejezdím svým autem (asi z tohop udělám tradici :D).

Těším se a v sobotu see ya! :papa

Jo a platí stejná pravidla, jako na pražském minisrázku, tedy vyprošuju si nějaké plakání, ublinkávání a noční tříměsíční koliky ... :D

Tak to já teda asi taky přijedu :D , jo a moji aktuální náladu beru sebou , prosím respektovat , jedu na relax,díky všem:P:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

Tákže ... kdo mě má rád se může těšit, kdo nemá, tak taky! :D:D Dorazim nakonec v sobotu ráno s Pe.Trem a těšim se. Je zvláštností, že na zimní klouzání nikdy nejezdím svým autem (asi z tohop udělám tradici :D).

Těším se a v sobotu see ya! :papa

Jo a platí stejná pravidla, jako na pražském minisrázku, tedy vyprošuju si nějaké plakání, ublinkávání a noční tříměsíční koliky ... :D

Tak to já teda asi taky přijedu :D , jo a moji aktuální náladu beru sebou , prosím respektovat , jedu na relax,díky všem:P:papa

ty máš takový štěstí že už nemam auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

Tákže ... kdo mě má rád se může těšit, kdo nemá, tak taky! :D:D Dorazim nakonec v sobotu ráno s Pe.Trem a těšim se. Je zvláštností, že na zimní klouzání nikdy nejezdím svým autem (asi z tohop udělám tradici :D).

Těším se a v sobotu see ya! :papa

Jo a platí stejná pravidla, jako na pražském minisrázku, tedy vyprošuju si nějaké plakání, ublinkávání a noční tříměsíční koliky ... :D

Tak to já teda asi taky přijedu :D , jo a moji aktuální náladu beru sebou , prosím respektovat , jedu na relax,díky všem:P:papa

ty máš takový štěstí že už nemam auto :D

Neboj já mu tu náladu změním k nepoznání:D:D Jedu taky s Pe.Trem. Jo a Neone, ublinkávat budem cestou, jo:D:D:D:D:D:D:D

[upravil dne 9/2/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: mk405

jak to vypadá se sněhem? bude?:mrk mráz? ten bych ani nemusel :D

[upravil dne 11/2/08 mk405]

Dělej si srandu z plastelíny, jo?

:myslim:myslim:myslim to jako že tam sníh není?, jsem myslel že tam třeba něco je, v krkonoších hlásej celekm dost :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sníh je bohužel pouze na sjezdovkách a to se týká i Krkonoš. V sobotu jsme jeli do Orlických hor na lyžování a fakt nikde na kopcích ani vločka, čistě jen pár čísel na sjezdovkách, takže si nedělám iluze, že na Šumavě to bude stejné. To je mimo jiné i jeden bezvýznamný důvod, že na klouzání nejedeme, protože jsme to chtěli vzít dohromady i s lyžovaním, ale ty podmínky jsou hodně slabé :nevim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Sníh je bohužel pouze na sjezdovkách a to se týká i Krkonoš. V sobotu jsme jeli do Orlických hor na lyžování a fakt nikde na kopcích ani vločka, čistě jen pár čísel na sjezdovkách, takže si nedělám iluze, že na Šumavě to bude stejné. To je mimo jiné i jeden bezvýznamný důvod, že na klouzání nejedeme, protože jsme to chtěli vzít dohromady i s lyžovaním, ale ty podmínky jsou hodně slabé :nevim .

Aluško, bohužel musím přiznat, že ve Tvých slovech je mnoho pravdy,

ALE KDO MOHL V ŘÍJNU TUŠIT, ŽE V ÚNORU NEBUDE SNÍH?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemohl tušit nikdo, v prosinci to se zimou a sněhem vypadalo docela nadějně, ale v lednu už ty naděje byly ty tam :nevim a jestli ještě letos v zimě něco napadne, co by stálo za to, to by se asi bude muset stát zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepan_333

což takhle objednat nějaký sněžný děla:myslim:D:D:D:D

nejaky dela muzu zajistit :D ale obavam se, ze snehu z nich moc nedostaneme :D

a ja se nezkouluju, kdyz uz, tak jedine zkofolovat ;)

doufam, ze tam takovou vec maji, nebo oranzovou tocenou limcu hihi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...