Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Lišty


brn

Recommended Posts

Původně zaslal: KoNG

Lišty jsou nacvaknuté na plastových zobáčkách, takže když nějaké zlomíš nic se neděje hold si v ervisu koupíš nový kousky ;)

dik za radu, dnes som to práve skúšal a už sa mi podarilo odlomiť jeden "zobák" hneď na kraji dvier :roker tak som zvedavý koľko za tú lištu budú chcieť :mrk:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jinou zkušenost s upevněním lišt na předních dveřích.

U P 206 HDI r.v. 2005 jsem hned po koupi reklamoval volnou lištu - přední dveře.

Oprava stála skoro 2 tisíce - nová lišta + lakování. Bylo to sice v záruce, ale chtěli abych fakturu podepsal.

Divil jsem se proč nevyměnili jen plastovou úchytku. Donesli mě ukázat moji původní lištu a opravdu krajní ulomená příchytka byla vcelku s lištou - žádná příchytka za 7 korun. Takže asi jak kdy.

Kdybych musel lištu nyní sundávat, tak jedině se pokusit zevnitř uvolnit zobáček příchytek.

[upravil dne Mirek2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mirek2

Oprava stála skoro 2 tisíce - nová lišta + lakování. Bylo to sice v záruce, ale chtěli abych fakturu podepsal.

Divil jsem se proč nevyměnili jen plastovou úchytku. Donesli mě ukázat moji původní lištu a opravdu krajní ulomená příchytka byla vcelku s lištou - žádná příchytka za 7 korun.

[upravil dne Mirek2]

tak a je to tu, presne tuto úchytku, ktorá je v kuse s lištou sa mi podarilo odlomiť :(:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden :xvul

Původně zaslal: KoNG

http://public.servicebox.peugeot.com/ po registraci ...

pekne stranky, podle nich (po zadani VIN) bych mel mit na palubovce jen display s hodinami, ja tam mel typ A i s dalsimi informacemi a nakonec jsem to predelal na plnohodnotny pocitac.

Je pravda, ze i ze servisu mi prisla odpoved, ze toto auto ma jen hodiny (to kdyz jsem se zajimal co by stal display palubniho pocitace typ B)

[upravil dne 15.10.2007 carbik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

zaklad je to robit v lete alebo aspon vo vykurenej garazi. potom je mensie riziko ze sa nieco zlomi. a potom ja som vycvakol opatrne ten \"zobacik\" a ostatne uz som jemne vytrhol. klipy som z dveri vypacil takym podberakom a dal vsetky nove. a co sa nahodou zlomilo na liste to som zalepil sekundakom a drzi to bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...