Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automaticke svetla


Mahel

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

;)

Ještě pár kousků mám, cena 250,-Kč/kus. A za měsíc asi pojedu na Slovensko na služebku, tak i pár kousků můžu vzít s sebou...

No ano ale neviem kam napojit ten kabel co ide ku kontrolke kde sa to da na 306 najlepsie zapojit?:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Ahoj, měl bych možná taky zájem ale vzhledem k tomu, že všechno co se týče elektriky jde absolutně mimo mě mám strach jestli bych to uměl zapojit. Co to obnáší, rozletovat nějaký spoje, natahat hafo drátů kamsi nebo je to jednoduchý? Díky

Pokud jsi z Prahy, je možná i montáž (po dohodě). Jinak zapojení je relativně jednoduché, vše se zapojuje paralelně ke stávající instalaci - tudíž vždycky oholit drát, připájet k němu, zaizolovat. Akorát to v autě musíš najít, který ten drát je správný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

tak toho jsem se bál... a navíc kuchat přístrojovku :myslim

Ne, přístrojovka se skutečně nekuchá. Připojíš se na drát, který vede k ní. Akorát je třeba na přístrojovce zjistit, na který drát se připojit - pokud nemáte schema nebo vám někdo neporadí. Já schelata nemám, všechno zapojuju podle konkrétní situace na autě, akorát konektor k páčce už si pamatuju :) to je na těhle pažoutech stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Luig

tak toho jsem se bál... a navíc kuchat přístrojovku :myslim

Ne, přístrojovka se skutečně nekuchá. Připojíš se na drát, který vede k ní. Akorát je třeba na přístrojovce zjistit, na který drát se připojit - pokud nemáte schema nebo vám někdo neporadí. Já schelata nemám, všechno zapojuju podle konkrétní situace na autě, akorát konektor k páčce už si pamatuju :) to je na těhle pažoutech stejné.

A kttore kable idu k tej pačke ktore su to na ktore sa trba napojit vies to nejak popisat nevh sa na to pzrem? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Luig

Ahoj, měl bych možná taky zájem ale vzhledem k tomu, že všechno co se týče elektriky jde absolutně mimo mě mám strach jestli bych to uměl zapojit. Co to obnáší, rozletovat nějaký spoje, natahat hafo drátů kamsi nebo je to jednoduchý? Díky

Pokud jsi z Prahy, je možná i montáž (po dohodě). Jinak zapojení je relativně jednoduché, vše se zapojuje paralelně ke stávající instalaci - tudíž vždycky oholit drát, připájet k němu, zaizolovat. Akorát to v autě musíš najít, který ten drát je správný...

Ahoj, měl bych asi taky zájem, ale protože se v elektrice svého 405tky pažouta nevyznám, tak bych asi poprosil o montáž. Do Prahy bych si za tebou i dojel, kdyby to šlo. Kdysi jsem od tebe bral blatník a kapotu na svoji 405tku, jestli pamatuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...