Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

navigace


martin.grif

Recommended Posts

Ja pouzivam tu origo a som s nou velmi spokojny. Ak niekam idem, spolahlivo ma nanaviguje, aj ked hovori po francuzsky (prepare vu a tourne...) je super. Mat prenosnu by pre mna absolutne nemalo zmysel - stale ju davat tam a naspat aby mi ju neukradli... mam GPS v telefone a nikdy som ho este nepouzil :D

Inak nema niekto to origo CD na preflashovanie jazykov ?! Stale mi ho v Peugeot zhanaju (4ty mesiac)... mam r.v. 2001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: etienne

Ja pouzivam tu origo a som s nou velmi spokojny. Ak niekam idem, spolahlivo ma nanaviguje, aj ked hovori po francuzsky (prepare vu a tourne...) je super. Mat prenosnu by pre mna absolutne nemalo zmysel - stale ju davat tam a naspat aby mi ju neukradli... mam GPS v telefone a nikdy som ho este nepouzil :D

Inak nema niekto to origo CD na preflashovanie jazykov ?! Stale mi ho v Peugeot zhanaju (4ty mesiac)... mam r.v. 2001.

cau, som ti pisal na email, slovensko mi nejde rozipovat. da sa to ešte nejako poslat? a potrebujem ak niekto ma cd bratislavi. dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: etienne

Martin1: Len by som ju musel vsade trepat so sebou co sa mi nechce :D

Harry: Poskytol som Ti subory ktore 100% funguju. AKe su dalsie kroky Ti uz ja povedat neviem.

ked som si stiahol ten subor kde bolo slovensko tak bolo ho treba rozipvat,ked som ho rozipoval tak vnom dol dalsi zazipovany subor a ked som aj ten rozipval pisalo mi neznami,alebo poskodeny subor. len to som myslel. ostatne funguju bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: etienne

Prave som to stiahol, je to normalne iso ktore sa napali napriklad alcohol 120%, nieje porusene a nema ziadny problem. Harry, ak to sam nezvladnes, je potrebne aby si si prizval niekoho, kto by ti s tym pomohol - ide o "napalenie cd image na cdcko".

tak ak to nezvladam prečo mi všetky idu okrem toho slovenska.? je...m nato idem si to zajtra kupit original a mam pokoj. dakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...