Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 605


Haness

Recommended Posts

Původně zaslal: Haness

Zdravim vsechny pažouty,byl by nekdo ochotny mi dohodit peugeot 605 v nafte? Predstavu mam tak do 70000 kc.Nechci ale vytuneny , spis rodinnne pojizdedlo.Kdyz by nekdo vedel tak jsem dejte vedet i s fotem . Dik...:roker

Tak Tě vítám mezi námi a až se Ti podaří nějakého Peugeota sehnat , tak napiš jak se ti jezdí .

Jaké to "pojíždědlo" jsi měl do teďka...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

zdravim,uvazuju o prodeji sve 605tky,je to r.v.95,2,5td,najeto kolem 150tis km,bila kuze,seda metaliza,kod.startovani,4el.okna,abs,el.antena,el.zrcatka,airbag,jede 200km/h,motor je udrovany,budu menit vsechny silembloky,kapaliny jsem ted vsechny menil,desky taky,je to pekne auticko,ale mam jeste jedno..,ale chtelo by to zestelovat bud predvstrik nebo vstriky,v zime spatne chyta,ale v lete jak nove..je tam neco akorat rozestelovane..videl bych to popravde max inv 5tis.kc,uz se mi do toho nechce vrazet kdyz jezdim jinym..za auto jsem dal pred 2roky 95tis se slevou,invest.jsem tak 15tis,dal bych za pevnou cenu 70000kc,ale do dobrych rukou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo jenom u starych modelu ze barva palubovky byla stejna..u novych nee,tapecira mam treba sedou semys a nekdy jsou v kuzi a se drevem..shanel jsem v bile kuzi ale marne..a na par lidi jsem uz narazil co meli kuzi a tapecira semys,nevim proc to tak delali..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...