Přejít na obsah
mitch.mb

Zjisteni servisní historie dle VIN vozu (data vyroby podle DAM kodu)

Recommended Posts

Tak jsem si dovolil predelat tabulku s kody DAM. Puvodne byla tabulka s kody jako obrazek tak jsem ji prepsal do excelu a navic jsem tam udelal skript na automaticke zjisteni data vyroby podle Vami zadaneho DAM kodu. Do policka "Zadejte svuj DAM kod" napisete Vas kod a kliknete na "Zjistit datum vyroby" pote se o radek niz zobrazi vysledek. Nez soubor s tabulkou v Excelu otevrete musim Vas upozornit na to ze soubor obsahuje Visual Basic Script nazvany makro. Pri otvirani souboru by jste mely byt vyzvani zda-li chcete povolit ci odmitnout makra. Musite dat povolit aby vypocet data fungoval. Nebojte makra NEOBSAHUJI ZADNY nebezpecny kod! V pripade ze se Vam vyzva neukaze nebo Vam to oznami ze obsahuji makra ktere byly automaticky zablokovana jdete do nabidky Nastroje -> Moznosti -> Zabezpeceni -> Zabezpeceni maker a tam si nastavte stredni volbu zabezpeceni a do budoucna budete dotazani zda-li makra chcete povolit. Takze k naruseni bezpecnosti nedojde. Po tomto nastaveni znovu otevrte soubor a povolte nasledne makra a jiz to bude OK :c) No a tady je odkaz na soubor:

DAM_kod_Peugeot.xls

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Datum výroby lze určit např. i zde na této stránce dole:

http://oecc.nexenservices.com/Narizin/tech/orga.php

Zadává se prvních 5 číslic z tzv. ORGA sedmimístného čísla (do r.v. 2002 jen 4 číslice).

Vychází se z jednoduché dohody - den 8/11/1976 je den nula (ORGA číslo 0000)., den 9/11/1976 je 0001 .....

Poslední dvě číslice ORGA čísla (od r. 2002 je sedmimístné) určují výrobní závod, jak mitch.mb už uvedl. Např. 81= Paříž Poissy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den,

jsem na tomto fóru úplným nováčkem a chtěl bych poprosit o laskavost. Byl by někdo ochotný zjistit servisní historii vozu s VIN VF33CNFUL85008507? Na ServiceBoxu jsem si nějaké údaje našel, ale ty servisní ne.

Děkuji za odpověď a jestli jsem založil zbytečně nové vlákno, tak se omlouvám, příště se polepším.

Stanislav Bárta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: siskin

Martinsk: ked ta poprosim pozries sa aj na moju historiu ?

VF33HRHRH83566987

Auto predané v Nemecku 12.5.2004

Posledný záznam 13.8.2004 pri 2803 km.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: mill10

Dobry den! Velmi by som ocenil keby mi niekto zistil co najviac o vozidle podla VIN, ktore je: VF33CRHYB82235973. Vopred velmi dakujem!

Predané 26.11.2001 vo Francúzcsku.

Posledný záznam 5.5.2004 pri 92798 km

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku