Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámek pedálů


Ivouš

Recommended Posts

Koupil jsem si na mou 106 univerzální zámek pedálů,prodavač mě říkal ,že to tam bude pasovat.Tak jsem to doma zkoušel a ono ejhle to nejde docvaknout aby se to na tu 1 polohu zamklo.Azkoušel jsem to na otcovím fiat punto tam to krásně šlo,on má pedály brzdy a spojky dál od sebe tak mu to jde krásně.A ta 106 má pedály hrozně u sebe tak to nejde.Nebo to jsem dával špatně?Nemáte s tím nějaký zkušenosti u 106.Aten zámek stál 600 kč je z Itálie a jmenuje se maciste lock universal jestli to někdo znáte.Nedalo by se někde na netu koupit ten zámek který by pasoval na 106,za přijatelnou cenu žádný tísícový položky.dík:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že Bullock. Na každej typ a značku auta je jinej typ Bullocku. Ale výrobce v tom má chyby. Já si na 307 kupoval taky, vůbec to nesedělo. Distributor (kerej je v tom nevině) mi vzal reklamaci a dal mi jinej. Ten sice zamču (i když jen na jednu čelist, což ale stačí), ale je s tím boj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...