Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní computer a jeho hlášky


KUBBACHER

Recommended Posts

Spousty lidiček tady na clubu má různé zajímavé tabulky nějakých hodnot či manuálů k 406kám, a tak mě napadlo, jestli někdo nemá nějaký rejstřík hlášek palubního počítače, jako například nízká hladina paliva, nebo namrzlá silnice atd.

Osobně by mne zajímalo co všechno mi může computer hlásit a co to znamená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me hlasi same picoviny, treba spotrebu 30 l na sto, pak cas, datum, a co prave posloucham :-D, obcas tam problikne nejaka hlaska kvuli diagnostice ale uz me to sere, tak to nesleduju. Vzdycky se z toho vyklube chuda palivova smes, a to beru shell :-D

ta prvni veta je dzouk :-), kazdopadne si myslim, ze to je v knize, jak na to??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

V knize Jak na to? Peugeot 406 je uvedeno k pal.počítači toto:

No jo....ale to nie je to co sme chceli (alebo ano???), ja by som skor prijal hlasky typu ANTIPOLLUTION FAULT, ESP/ASR NOT FUNCTIONING, CATALYTIC CONVERTER FAULT....a hlavne ich vyznam pripadne moznost poruchy pri tej ktorej hlaske....:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, tak antipollution fault a brake, engine fault, abs fault, cooling fault apod. si snad prelozite i bez znalosti anj a frj, stejne vam to reknejen, ze jsou v prdeli treba brzdy a abs. Vic nic a na tom stejne prd poznate. No a co bylo v prdeli? Krouzek u abs co je na poloose, a ja byl vypsychlej, protoze se mi to rozsvitilo v alpach. Auto brzdilo a abs nefungovalo, stejne je to s nim vopruz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak jedna z tech hlasek mi tam taky skace kazdou chvili uz me to celkem sere pise to "Fuel Low Level" nevite nekdo co s tim? :c)))))))))

A jinak jak se tady pise treba kdyz mi prdla zarovka H7 ve svetle tak mi to nic nenapsalo zjistil sem to az kdyz sem si vsiml ze to nesviti takze toto v mem pripade nefunguje stejne jako hlidani hladiny v ostrikovacich :c(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Neviem ci zle vidim ale ANTIPOLLUTION FAULT som tam nenasiel.....:roker

se nediv to je univerzalni hlaska pro cca 60 zavad, teda alespon podle toho co mi bylo receno.

Me sviti temer kazdy rano uz dva mesice, tak ji beru jako ze me auto vita a preje dobry den :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...