Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

těsnící gumičky do prasátek


pavel626

Recommended Posts

Ale utěsníš, proč by ne. Pokud není prasátko vevnitř vysloveně "vyžrané" důlkovou korozí (málokdy), není problém ho přeleštit. Používal jsem na to na hřídelce souose upevněný dřevěný váleček s podélným šlicem, do kterého jsem zasunul jemný šmirgl, párkrát omotal a ve vrtačce vyleštil posouváním prasátka, aby se vyleštila celá vnitřní plocha. Zprvu s tím nejde hnout, ale jak se plocha čistí, jde to pak krásně a vnitřek je jako zrcadlo. Ta manžeta na pístku to svoji "sukénkou" dotěsní. Jde spíš o bezchybný břit té manžety a hladkou plochu, než o konkrétní průměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Až tak? Před pár lety stály 2,-Kč, to je teda inflace :)

No ono "před pár lety" může být dřív, než si chceme přiznat :myslim.

Jinak se omlouvám za mystifikaci. Nestojí 10,-Kč, ale jen 8,-Kč.

Autokelly - Škoda 120L - obj. č. XS114595362, průměr 19.05mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Tož to su z toho magor !!

Gdo je vlastně ten "mladej" ?? :myslim:myslim

Hele mladej, tohle mám říct já :P:papa

Tož to já taky :o. Nepiš své poznámky do citace..:myslim.

No Oddie nechce slyšet nic o minulém století, jako by to byl nějaký velký pamětník a přitom je to proti mě jinoch nepolíbená...:papa takže o minulém století nechci poslouchat já a ... Ya básta

[upravil dne 12.10.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRO Marcel505 proč šmudlo??mám totiž špatnou zkušenost nedávno jsem koupil pomocný váleček ke spojce na Ladu a on se za týden vyprdnul když jsem ho rozdělal zjistil jsem že na středovém-vnitřním válečku, kde by měli být dvě gumičky po krajích a tím je váleček vystředěn, byla gumička pouze ve středu válečku a tím se mohl jakoby houpat a dřel na koncích do válečku vnějšího takže mám nedůvěru a myslím si že na tom není nic špatného ani složitého to přetěsnit a funguje to dál a v poho.

Jo kdyby tam třeba pasovali z Fáčka kde nestojí 700 ale 150 kč tak bych to asi neřešil ale boužel na 205-ku ty válečky jsou pomalu nejdražší přitom na 309 či 405 jsou za polovic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden známý havaroval a nápravu by prodal myslím tím zadní,kola jsou rovně a zadek sedlý není a zdá se vše v pořádku.

myslíte že se vyplatí jí vyměnit či né???? nebo raději repasovat?? náprava je zatím na voze ted ji bude o víkendu demontovat na co se mám pozorně kouknout a nebo vyzkoušet??

díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavel626

PRO Marcel505 proč šmudlo??mám totiž špatnou zkušenost nedávno jsem koupil pomocný váleček ke spojce na Ladu a on se za týden vyprdnul když jsem ho rozdělal zjistil jsem že na středovém-vnitřním válečku, kde by měli být dvě gumičky po krajích a tím je váleček vystředěn, byla gumička pouze ve středu válečku a tím se mohl jakoby houpat a dřel na koncích do válečku vnějšího takže mám nedůvěru a myslím si že na tom není nic špatného ani složitého to přetěsnit a funguje to dál a v poho.

Jo kdyby tam třeba pasovali z Fáčka kde nestojí 700 ale 150 kč tak bych to asi neřešil ale boužel na 205-ku ty válečky jsou pomalu nejdražší přitom na 309 či 405 jsou za polovic

Šmudlo - to se tak říká...

Já nejsem proti tomu přetěsnovat...

I na 309 jsou jedny válečky dost drahý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,na 309 jsou hodně drahé,já je kupoval.....piplat se z gumičkami-to jsem dělal,když mi bylo 18 a nebylo peněz na benzín.teď do toho dáš 100kč za gumičky,100kč za brzdovku,strávíš s tím celé odpoledne(což je v mých očích nejhorší) a máš to tak 50/50,že ti to bude do měsíce chcát a pokud nebude,tak zase 50/50,že to nevydrží ani rok.Takové jsou moje zkušenosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...