Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ovládanie rádia na pod volantom


Guest mirec.dudo

Recommended Posts

Guest mirec.dudo

ciao.

mám p 307 SW, 2002. včera som kúpil nové rádio - sony. staré originál som vtiahol a nahradil ho novím. tým pádom mi nefunguje to ovládanie rádia na pravo pod volantom a nezobrazuje sa ani rádio na displeyi. chcem sa spýtať či sa to nedá nejako upraviť aby sa aj toto nové rádio dalo ovládať ako to pôvodné, originálne tým ovládačom pod volantom. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Georginho_cz406: Viděl jsem to v reálu, vůbec nic na tom neni! Rozhodně materiál je na tom tak za stovku v tom s Tebou naprosto souhlasim! Ale pokud chceš dálkově ovládát bez zásahu do interiéru, je to ještě poměrně slušná cena... U mě to bohužel nešlo, vyzkoušel jsem u nich všechny redukce co měli a nic, tak sem si koupil origo dálkový ovládání k rádiu (pioneer) a za 750,- plní svou funkci skvěle taky... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ted vymyslim ovladani meho Alpinu z packy pod volantem. Originalni prevodnik stoji cca 2500 coz je polovina radia.... chci to udelat tak ze budu snimat polohu packy pres ty vestavene odpory a od kamose si nahraju povely z dalkoveho ovladani a ty budu vysilat na radio.... na sony mam popis jak je ovladane radio akorat nevim jak to ma 307ma kdyby se mi to todarilo zjistit tak by to nebyl problem za par korun udelat. Teda jestli bude to ovladani te Sonky sedet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

podívejte se zde možna někomu pomůže

http://renault.profitux.cz/ovladanipodvolantem.htm

a nebo tu

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/psadisp.htm

což by říkalo že u 206 s multiplexem se 5 kablik taha od radia a ne od BSI ??? Jenom teoretizuji dle tohoto obrázku

pelcdmul.gif

[upravil dne 13.10.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...