Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG vyrobci


striker

Recommended Posts

Opravdu zalezi na systemu vstrikovani. Pokd od kazdyho vstriku vedou dva draty k ridici jednotce (8 dohromady)tak je to levnejsi varianta. Ja mam bohuzel vsechny vstriky propojeny a do ridici jednotky vedou pouze draty 2. Proto mam nizkotlake vstrikovani LandiRenzo. To funguje tak, ze dva elektroventily davkujou do pripravne nadobky davku plynu podle udaju vlastni ridici jednotky a to si pak jednotlivý válce nasavaj. Nejlepsi je opravdu navstivit nejakou dilnu kde to delaji a tam se domluvi, co doporuci. Rozdil v cene stejne velkej nebude. Alespon ja sem nenasel vetsi rozdil nez 1000kc v okruhu 50km v okoli Plzne. Jedno velky plus je, ze mi to namontovali misto rezervy a vozim placatej dojezdak v kufru a mam tam misto. Kecy typu: ze to hnije, odchazi multiventily atd.. sice plati, ale pouze u uzivatelu co se o to nestaraji. Pokud se totiz multiventil natre vazelinou a nadrz hned po montazi nastrika ochranou na spodky, nic to neudela a ani nemuze. Pravidelny revize po 10t nebo 1rok sou samozrejmosti. Clovek pride na furu blbosti a hlavne si po dohode muze upravit vlastnosti ridici jednotky LPG podle svyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 Honzin

Myslím, že tebou popisovaný "elektronický systém" a sekvenční vstřikování je totéž. Mám to v autě. Funguje to tak, že jsou v autě 2 řídící jednotky - klasická a pro plyn. Plynová je napojena na výstupy z klasické ŘJ, které normálně vedou ke vstřikům. Plynová ŘJ používá tyto "povely pro vstřiky" k řízení plynových vstřiků pro každý vstřik a válec. Navíc plynová ŘJ vyrábí falešné signály o provedení vstřiku pro klasickou ŘJ, to aby klasická nehlásila chybu, že nedošlo k pracovnímu cyklu benzinového vstřiku. Jinak jsem spokojen i když k částečnému poklesu výkonu dojde. Rozdíl není výrazný, vlastně se to pozná jen při akceleraci ale to je dáno "cestovní nikoli závodní" kombinací kombíku se slabším motorem 1.8l;85kW. Motor startuje vždy na benzín a po zhruba 50m se automaticky mžikově přepne na LPG. Spotřeba se bohužel trochu zvedne - u mě asi o půl litru Jezdím většinou cukačky po městě kolem 8l/100km. Ale nekup to za 15Kč/l ;):roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnou popisovaný "digitální" (či jak jinak se to ještě nenuje) a sekvenční určitě totéž není. Já stopro nemám řízený čtyřbodový vstřik LPG do válců, vždy jsou řízeny dva a dva nebo dokonce možná všechny dohromady. Plný sekvenční si to přepočítává pro každý válec zvlášť. Přesnou komunikaci mezi řídícími jednotkami neznám, ale rozdíly tam jsou (dvě jsou vždy). Myslím, že lipnicak to popisuje přesně. Asi jsem to jen přehodil - tudíž u toho Landi Renzo si to vše řídí vlastní jednotka LPG a nepřebírá hodnoty z ŘJ auta. Mě dokonce nacpali mezi obě jednotky nějaký relátko, které je rozpojí (nevím přesně co), aby se za chodu nehádaly a neovlivňovali. Trošku se divím, že pociťuješ úbytek výkonu, já to vůbec nepoznám.

Jednoznačně jak popisují kluci, tak do určitých motorů to sekvenční montovat lze, někam ne.

To undermala: celkem Ti to sekvenční závidím, já se s tím Landi Renzo trochu trápím, volba Tartarini je asi lepší.

To lipnicak: Rozumím Ti dobře, že máš taky Landi Renzo? Co myslíš tím nastavením ŘJ sám? Funguje Ti to spolehlivě? Mě čas od času začně zdechat volnoběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jsem netušil, psal jsem svůj příspěvek souběžně s Lipničákem. Ten pokles výkonu je možná jen věc pocitu. Faktem ale je, že když jedu třeba po dálnici a přepnu na benzin tak okamžitě palubní počítač ukáže zhruba o 0,5 - 0,75l nižší spotřebu.

4 JaKoB

Já jsem za sekvenci +60l nádrž toroid dal 33tKč v ČB.

Systém je STAG 300 https://www.ac.com.pl/autogaz/

[upravil dne 13.10.2007 Dalick]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dalick

Aha, tak to jsem netušil, psal jsem svůj příspěvek souběžně s Lipničákem. Ten pokles výkonu je možná jen věc pocitu. Faktem ale je, že když jedu třeba po dálnici a přepnu na benzin tak okamžitě palubní počítač ukáže zhruba o 0,5 - 0,75l nižší spotřebu.

4 JaKoB

Já jsem za sekvenci +60l nádrž toroid dal 33tKč v ČB.

Systém je STAG 300 https://www.ac.com.pl/autogaz/

[upravil dne 13.10.2007 Dalick]

:myslim

Palubní PC funguje i při provozu na plyn?

Z nějakých diskuzí jsem pochopil že ne, a tak jsem přestal uvažovat o jeho dodělání do auta. Tak jak to teda je?

Jo a teda moje troška do mlýna: Já mám plyn Vialle (dovezený v autě už z Holandska) a po (zatím) jediném zádrhelu se zaseklým plovákem v nádrži (lhal mi o množství plynu a zastavoval mapouštěcí ventil) funguje perfektně.

Jen se u nás v ČR nikde nemontuje a blbě (a draze) se shání servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, PP funguje na plyn. Legrační bylo, že montážní firma nevěděla jestli to bude fungovat či ne. Všichni byli překvapeni, že ano. :D Vymyslel jsem teorii, proč tomu tak je:

předpokládám, že klasická ŘJ ví kolik benzínu jde do příslušného vstřiku, takže mi PP vlastně ukazuje kolik benzínu by bylo spotřebováno, kdyby k vývodům pro vstřiky byly připojeny benz. vstřiky. Ve skutečnosti je na těchto vývodech napojena plynová ŘJ s plynovými vstřiky. Teď mě taky napadá, že nevím, co vlastně ukazuje PP v km dojezdu? Jestli to klesá nebo je pořád stejný? Ani nevím jak se vlastně tato hodnota počítá. Jestli PP zjišťuje množství benzínu z plováku a podle průměrné spotřeby spočítá dojezd v km. A průměrnou spotřebu počítá z množství paliva, které projde vstřiky. Abych pravdu řek´ koukám na okamžitou spotřebu a občas přepnu na průměrnou, jestli náhodou nestoupla. Množství plynu mi indikuje samotný přepínač B/LPG s 5 LEDkami (4zelené a 1červená). Vždy po natankování plynu vynuluju denní počítadlo a tak mám poměrně přesnou představu kolik ještě najedu na nádrž plynu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JaKoB

Pokud má auto palubní počítač a sekvenční vtřikování tak určitě spotřebu ukazuje.Já budu mít bohužel smůlu,protože palubák nemám a dokonce nemám ani čidlo teploměru v zrcátku.

no já nemam a ni palubák ani plovák v nádrži a vůbec mě to netrápí :-) spotřebu si zjistim z počítadla (kupuju plyn za 12,90, motor nešetřim...těžká noha, takže mi to vychází většinou 1,50 kč za kilometr. do nádrže se vejde za 900 a ujedu kolem 600 km, většinou po městě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 Urdemala

Samozřejmě, že PP a měření množství v nádrži není životní nutnost a auto na to nejezdí. I když! Po koupi auta jsem jel poprvé na dlouhou jízdu do zahraničí a aspoň pro orientaci jsem to ocenil. Co ti závidím je cena LPG :( u nás v Č. Krumlově a okolí je za 15Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...