Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

miniproblém na klíči


ART

Recommended Posts

Zdravím Vás, nevím kam přesně zařadit svůj problém, na servis je to málo technické, a pro modely moc obecné, tak zkouším nejdřív zde (kdyby to byla špatná sekce tak klidně prosím přesunout).

Mám takový mini problém s klíčem od auta. Na fotkách přikládám jak vypadá. Klíč klasický své doby, s integrovaným dálkovým centrálním zamykáním, s gumovým držátkem.

A problém je právě v tom gumovym držátku, že se mi středové tlačítko-logo peugeot rozpadlo (samozřejmě postupně, nejdřív popraskalo (od škrábanců od jiných klíčů v kapse) a pak začali odpadávat kousíčky toho tlačítka) a teď už je prakticky gumový kryt pryč, a je vidět na elektroniku toho tlačítka. Vše je stále funkční, jen ta estetika a ovládání miničudlíku nehtem (jinak to už ani nejde) nic moc :o(

Když jsem chtěl nový v Peugeot servisu, tak že to prý jde koupit jen jako celek - celý klíč (což chápu), ale ceny nového klíče jsou:

4000 za klíč srádiovým vysílačem, a 7500 za klíč s IR vysílačem. Kromě toho nevím který mám (ale při stisku svítí červená dioda na klíčích).

Ať ten nebo ten, oba jsou hrozně drahý, za tu cenu by bylo nový komplet dálkový centrální zamykání s alarmem a pagerem.

Řešil už někdo podobnou situaci? Nějaké návrhy? Teoreticky jde jen o výměnu krytu (to ale asi nikde neudělají). Takže nevím jaký jsou eště možnosti jak to řešit:-/

IMG_31500.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 36Kc ma peugeot v katalogu nahradnich dilu tu gumovou membranu pod cislem 9926CA ,takze nabehni do prodejny, nadiktuj jim tenhle objednaci kod, a bud to budou mit na sklade a nebo to muzou zkusit objednat, co jsem koukal, tak je to stejny na vsechny rocniky 605ky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

To by mělo být stejné i 405ku, ne ???? Jaksi totiž mám podobný problém na téčku :roll:roll

Neseděj objednací čísla a tušim, že rozměry jsou taky nepatrně jiný.

Jinak si skoč k Domanskýmu v Kyjích (nebo by se ti tam mohl stavit Neon, když to má za rohem:D), já ho tam kupoval před dvěma lety za 158,-;)

EDIT: Objednací číslo pro 405 je: 9926FA, takže jsem nekecal;) Cenu si zjistíš tady:super

[upravil dne 11/10/2007 Dundee]

[upravil dne 11/10/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak eště jednou děkuji Ferrymu, má nejspíš aktuální peugeot katalog v hlavě :)

Na oběd jsem se stavil v peugeot servisu, kód i cena 36kč seděla, takže dobrý. A večer se tu membránu pokusím nainstalovat.

Jen škoda že se nedá pořídit i celý gumový obal, ale aspoň že už mám to kolečko se znakem nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ART

Tak eště jednou děkuji Ferrymu, má nejspíš aktuální peugeot katalog v hlavě :)

Na oběd jsem se stavil v peugeot servisu, kód i cena 36kč seděla, takže dobrý. A večer se tu membránu pokusím nainstalovat.

Jen škoda že se nedá pořídit i celý gumový obal, ale aspoň že už mám to kolečko se znakem nový.

;) jsem rad ze jsem pomohl, no na vejsce me jako jednu z mala uzitecnych veci naucili, ze sice nemusis vedet vsechno, ale musis aspon vedet kde to najit a proto doporucuju http://public.servicebox.peugeot.com ;) jinak bohuzel ten celej obal klice bez elektroniky se neprodava no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...