Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneumatiky a profilové číslo


405GLD

Recommended Posts

Čus lidičky (zdar a sílu peugeotům), mam na vás dotaz. Mam možnost koupit pneu KLEBR HP-175/65 R14 za 1200,-/kus.

index.php?key=article&id=285

Jenže u Peugeota 405 je výrobcem doporučená 175/70 R14.

Co to udělá s tachometrem když tam dám pneu. s profilovým číslem 65 (bude to ukazovat více, to je jasné) ale o kolik.

Díky MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam tam ted ten samej rozmer, co chces kupovat a radim ti, nedelej to, budes mit lepsi zrychleni, ale to je tak vsechno, budes to auto muset vic tocit abys dosahl ty samy rychlosti. Doma mam programek, kterej vypocita rozdily mezi jednotlivejma rozmerama, nebo existuje i verze na www, ale adresu nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Masinka: Díky moc, škoda že ty stránky nemůžeš někde vyštrachat.

Jsem docela naštvanej:(:mad: taková pěkná cena. S profilovým číslem 70 už ten kámoš nemá. Mam teď omezené finance na pneu. (5500Kč), nemáte někdo dobrej typ na pneu. - nové popř. protektory v severočeském kraji v PRAZE. Díky za pomoc MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letní nebo zimní?

Mám tu letní protektory (obnova Brno) 185/65/14, 3ks prakticky nové (naj. asi 800km), 1ks cca 7mm, + 1ks 5-6mm jako rezerva, všechny dohromady nechám za těch 1.200,- :)

Jinak, si tam dej buď 175/70/14, nebo 185/65/14, nič iné, jinak se s tím dieselem povztekáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.e-pneu.cz/tech_podpora.php

Hned na zacatku je cervene NEW,

NEW - výpočet hodnot alternativních rozměrů pneumatik

.. neni to moc videt

uprostred stranky je dalsi cervene NEW,

NEW - výpočet hodnot alternativních rozměrů alu ráfků

taky neni moc videt, jsou tam programky na prepocet :D

[Editován dne 29/10/03 vix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

405GLD:

1. Barum Polaris 165/70/13, koupené loni nové za cca 4,500,- vč. montáže a likvidace starých (www.pneuobchod.cz),

a BF Goodrich 175/70/14 koupené jako ojeté, cca 6-7mm vzorku, 4ks za 1.200,- celkem + přezutí...

2. žádné, a ani v hypermarketech nakupovat nehodlám

3. žádné, a protektory nekupuju. Známej to měl na Favoritu, a nestěžoval si, ale já to zkoušet nehodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Masinka: Opravdu je tak velkej rozdíl mezi profil číslem 70 - 65, co se týče jízních vlastností-je opravdu nutné auto více vytáčet. Vždy? rozdíl mezi 70 - 65 je v průměru jen 9mm.

Jaké maáte skušenosti s pneu: MATADOR (MP56)

frames.asp?PageNo=FRAMES

KORMORAN

frames.asp?PageNo=FRAMES

Rozhoduju se mezi těmito dvěma značkama. Prosim poraďte. Díky MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 405GLD:

Právě si pořizuju zimní gumy... Tak jsem si projel test ADACu u svého rozměru 175/65 R14, je to ze října 2002, a tam je vítězem testu Michelin Alpin, před GoodYear Ultra Grip 6 i Continental Winter Concact. Teď už je nová generace té samé gumy, jmenuje se Michelin Alpin A2. U Cháry jde koupit za 2.203 kaček včetně DPH, což je fakt dobrý, pozítří pro ně jedu!

Protektory: Zkusil jsem, za jízdy se mi protektor rozpadl, a to na VŠECH 4 GUMÁCH v rozmezí asi 10 km - napřed začaly lítat \"špunty\" ze vzorku a pak kusy běhounu, podběhy a blatníky dostaly co proto, jel jsem cca 60-70, nechci vidět, co by se stalo ve vyšší rychlosti. Možná jsem měl smůlu na blbý kusy (Obnova Brno), ale po téhle zkušenosti NEVER MORE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...