Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Relátka


deeper

Recommended Posts

Mám takový dotaz spojený s prosbou. Odešli mi na autě dvě relátka. Jedno v tý černý piksle u předního levého světla to je VALEO s číslem 23 a druhé přímo u počítače na tom je nápies G cartier 12V ref 02474 má 7 výstupů. A zajímá mě jestli jsou tyhle dvě relátka na seb nějak propojena, kolik se pohybuje jejich cena a jestli někomu z vás nepřekáží někde doma nebo v garage. Dík moc. Jo vypálilo se mi to za jízdy cca po ujetí 2km - kdyby někoho z vás napadlo proč rád si to poslechnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká relátka v krabici jsou... ale jaká, to je třeba se podívat a pohrabat.

V černé pixle u LP světla by mohlo být obyč relátko od spínání sahary, to bývá v tomhle místě, to druhé nevím, se sedmi výstupy (jeden je tenčí) znám akorát cyklovač stěračů. Ten bych měl taky, pokud je to ono - pokud je to ale něco jiného, tak smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínač sahary mě nebolí, ale od tý doby nestartuje auto. To se velké se sedmi vývody je u namontováno nad kastlikem u spolujezdce hned vedle počítače. A podle mě nějak komunikuje s počem, protože od něj vedou kabely k němu. Pokud chceš můžu ti poslat MMS kde je to velké relé vyfocené, viva la technika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak tak na to koukám, tak tý elektroniky v tom zasejc moc nejni. Z polovodičů jen diody a to nejni žádnej problém a ty cestičky taky nejsou až tak zdevastovaný. Neměl by to beyt vážney problém to opravit, ale jak říká Oddie, otázka je proč to vyhořelo? Podle tý fotky to vypadá, jakože přez to relé teče né zrovna maley proud a byl tam studeňák v patici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...