Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota kapaliny u TD


kapa

Recommended Posts

Měl bych dotaz na majitele 306TD jakou teplotu chladící kapaliny mají na přístrojovce . Já hned po koupi vyměnil chladič (začínal prolínat ) a teplota kapaliny od té doby ukazuje za jízdy okolo 75 st. C a drží, jde o to kolik máte Vy nebo je termostat blízko výměny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kapa

Měl bych dotaz na majitele 306TD jakou teplotu chladící kapaliny mají na přístrojovce . Já hned po koupi vyměnil chladič (začínal prolínat ) a teplota kapaliny od té doby ukazuje za jízdy okolo 75 st. C a drží, jde o to kolik máte Vy nebo je termostat blízko výměny.

Je to normál u origo termostatů. Pokud bys chtěl vyšší teplotu, stačí koupit nový termostat, ten ti bude držet něco málo přes 80°C. Při jízdě ve městě ti teplota ale bude stejně dosti kolísat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kapa

Měl bych dotaz na majitele 306TD jakou teplotu chladící kapaliny mají na přístrojovce . Já hned po koupi vyměnil chladič (začínal prolínat ) a teplota kapaliny od té doby ukazuje za jízdy okolo 75 st. C a drží, jde o to kolik máte Vy nebo je termostat blízko výměny.

Mám stejný wehikl jako ty, při jízdě /až se zahřeje/ mi ukazuje stejně.

Maximálně trochu stoupne ale to když někde uváznu v koloně /ale je to pod 90 - těžko se to odhaduje - stupnice není lineární/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...